05:00 Kaimo akademija (12+)
05:20 Mažos mūsų pergalės (12+)
05:29 Programa (12+)
05:30 Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
06:00 Bušido ringas. BUSHIDO KOK (12+)
06:30 Vantos lapas (12+)
07:00 Skonio reikalas (12+)
07:30 Vyrų šešėlyje (12+)
08:00 Eko virusas (12+)
08:30 Inovacijų DNR (12+)
09:00 24/7 (12+)
10:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
11:00 Žiedas su rubinu (12+)
12:00 TV parduotuvė (12+)
12:15 Mokslo ritmu (12+)
12:30 Kaimo akademija (12+)
13:00 Nauja diena (12+)
14:00 Teisingumo agentai (12+)
15:00 Reali mistika (12+)
16:00 Reporteris (12+)
16:20 Sportas (12+)
16:28 Orai (12+)
16:30 Alfa taškas (12+)
17:00 Laisvės TV valanda (12+)
18:00 Paskutinė instancija (12+)
19:00 Žinios (12+)
19:15 Sportas (12+)
19:18 Orai (12+)
19:20 Tai – Sportas (12+)
19:45 Pasakadienis (12+)
20:00 Žinios (12+)
20:15 Sportas (12+)
20:18 Orai (12+)
20:20 Dainuok, Dzūkija (12+)
21:30 Žiedas su rubinu (12+)
22:30 Reporteris (12+)
22:50 Sportas (12+)
22:58 Orai (12+)
23:00 Alfa taškas (12+)
23:30 Laisvės TV valanda (12+)
00:30 Teisingumo agentai (12+)
01:30 Žiedas su rubinu (12+)
02:20 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
03:10 Laisvės TV valanda (12+)
03:50 Alfa taškas (12+)
04:10 Partizanų keliais (12+)
04:35 Reali mistika (12+)
05:15 Mokslo ritmu (12+)
05:29 Programa (12+)
05:30 Nauja diena (12+)
06:30 Kaimo akademija (12+)
07:00 Laisvės TV valanda (12+)
08:00 Paslaptys (12+)
09:00 Pėdsakas (12+)
10:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
11:00 Žiedas su rubinu (12+)
12:00 TV parduotuvė (12+)
12:15 Tiek žinių (12+)
12:30 Alfa taškas (12+)
13:00 Nauja diena (12+)
14:00 Teisingumo agentai (12+)
15:00 Reali mistika (12+)
16:00 Reporteris (12+)
16:20 Sportas (12+)
16:28 Orai (12+)
16:30 Alfa taškas (12+)
17:00 Laisvės TV valanda (12+)
18:00 Vanagai (12+)
19:00 Žinios (12+)
19:15 Sportas (12+)
19:18 Orai (12+)
19:20 Tai – Sportas (12+)
19:40 Pasakėlės (12+)
20:00 Žinios (12+)
20:15 Sportas (12+)
20:18 Orai (12+)
20:20 Jaunimo banga (12+)
21:30 Žiedas su rubinu (12+)
22:30 Reporteris (12+)
22:50 Sportas (12+)
22:54 Orai (12+)
22:55 Europa – tai aš (12+)
23:00 Alfa taškas (12+)
23:30 Laisvės TV valanda (12+)
00:30 Teisingumo agentai (12+)
01:30 Žiedas su rubinu (12+)
02:20 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
03:10 Laisvės TV valanda (12+)
03:50 Alfa taškas (12+)
04:10 Vyrų šešėlyje (12+)
04:35 Reali mistika (12+)
05:15 Mokslo ritmu (12+)
05:29 Programa (12+)
05:30 Nauja diena (12+)
06:30 Mūsų gyvūnai (12+)
07:00 Lietuvos miestai (12+)
08:00 Paslaptys (12+)
09:00 Pėdsakas (12+)
10:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
11:00 Žiedas su rubinu (12+)
12:00 TV parduotuvė (12+)
12:15 Tiek žinių (12+)
12:30 Alfa taškas (12+)
13:00 Nauja diena (12+)
14:00 Teisingumo agentai (12+)
15:00 Reali mistika (12+)
16:00 Reporteris (12+)
16:20 Sportas (12+)
16:28 Orai (12+)
16:30 Alfa taškas (12+)
17:00 #NeSpaudai (12+)
18:00 Dzūkiška pynė (12+)
18:30 Jaunimo banga (12+)
19:00 Žinios (12+)
19:15 Sportas (12+)
19:18 Orai (12+)
19:20 Pozicija (12+)
20:00 Žinios (12+)
20:15 Sportas (12+)
20:18 Orai (12+)
20:20 Dainuok, Dzūkija (12+)
21:30 Žiedas su rubinu (12+)
22:30 Reporteris (12+)
22:50 Sportas (12+)
22:58 Orai (12+)
23:00 Alfa taškas (12+)
23:30 #NeSpaudai (12+)
00:30 Teisingumo agentai (12+)
01:30 Žiedas su rubinu (12+)
02:20 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
03:10 #NeSpaudai (12+)
03:50 Alfa taškas (12+)
04:10 Mūsų gyvūnai (12+)
04:35 Reali mistika (12+)
05:15 Mokslo ritmu (12+)
05:29 Programa (12+)
05:30 Nauja diena (12+)
06:30 Deutsche Welle pristato: Keliautojo dienoraštis (12+)
07:00 #NeSpaudai (12+)
08:00 Paslaptys (12+)
09:00 Pėdsakas (12+)
10:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
11:00 Žiedas su rubinu (12+)
12:00 TV parduotuvė (12+)
12:15 Tiek žinių (12+)
12:30 Alfa taškas (12+)
13:00 Nauja diena (12+)
14:00 Teisingumo agentai (12+)
15:00 Reali mistika (12+)
16:00 Reporteris (12+)
16:20 Sportas (12+)
16:28 Orai (12+)
16:30 Alfa taškas (12+)
17:00 Oponentai (12+)
18:00 Dainuok, Dzūkija (12+)
18:20 Pozicija (12+)
19:00 Žinios (12+)
19:15 Sportas (12+)
19:18 Orai (12+)
19:20 Atvažiavau į svečius (12+)
19:48 Skinsiu raudoną rožę (12+)
20:00 Žinios (12+)
20:15 Sportas (12+)
20:18 Orai (12+)
20:20 Jaunimo banga (12+)
21:30 Žiedas su rubinu (12+)
22:30 Reporteris (12+)
22:50 Sportas (12+)
22:58 Orai (12+)
23:00 Alfa taškas (12+)
23:30 Oponentai (12+)
00:30 Teisingumo agentai (12+)
01:30 Žiedas su rubinu (12+)
02:20 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
03:10 Oponentai (12+)
03:50 Alfa taškas (12+)
04:10 Kaimo akademija (12+)
04:35 Reali mistika (12+)
05:15 Mokslo ritmu (12+)
05:29 Programa (12+)
05:30 Nauja diena (12+)
06:30 Deutsche Welle pristato: Greitis (12+)
07:00 Oponentai (12+)
08:00 Paslaptys (12+)
09:00 Pėdsakas (12+)
10:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
11:00 Žiedas su rubinu (12+)
12:00 TV parduotuvė (12+)
12:15 Tiek žinių (12+)
12:30 Alfa taškas (12+)
13:00 Nauja diena (12+)
14:00 Teisingumo agentai (12+)
15:00 Reali mistika (12+)
16:00 Reporteris (12+)
16:20 Sportas (12+)
16:28 Orai (12+)
16:30 Atliekų kultūra (12+)
17:00 Laisvės TV valanda (12+)
18:00 Valkauskas (12+)
18:13 Skinsiu raudoną rožę (12+)
18:30 Laisvės keliu (12+)
19:00 Žinios (12+)
19:15 Sportas (12+)
19:18 Orai (12+)
19:20 Svečiuose pas Marceliutę (12+)
20:00 Žinios (12+)
20:15 Sportas (12+)
20:18 Orai (12+)
20:20 Dainuok, Dzūkija (12+)
21:30 Žiedas su rubinu (12+)
22:30 Reporteris (12+)
22:50 Sportas (12+)
22:58 Orai (12+)
23:00 Bušido ringas. BUSHIDO KOK (12+)
23:30 Laisvės TV valanda (12+)
00:30 Teisingumo agentai (12+)
01:30 Žiedas su rubinu (12+)
02:20 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
03:10 Laisvės TV valanda (12+)
03:50 Bušido ringas. BUSHIDO KOK (12+)
04:10 Vantos lapas (12+)
04:35 Reali mistika (12+)
05:15 Kaimo akademija (12+)
05:35 Bušido ringas. BUSHIDO KOK (12+)
06:00 Paslaptys (12+)
06:59 Programa (12+)
07:00 Paslaptys (12+)
08:00 Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi (12+)
09:00 Bušido ringas. BUSHIDO KOK (12+)
09:30 Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
10:00 Vantos lapas (12+)
10:30 Deutsche Welle pristato: Keliautojo dienoraštis (12+)
11:00 Švarūs miestai (12+)
11:30 Inovacijų DNR (12+)
12:00 Pėdsakas (12+)
13:00 Pėdsakas (12+)
14:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
15:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
16:00 Žinios (12+)
16:28 Orai (12+)
16:30 Lietuvos miestai (12+)
17:30 Vantos lapas (12+)
18:00 Žinios (12+)
18:28 Orai (12+)
18:30 Deutsche Welle pristato: Greitis (12+)
19:00 Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi (12+)
20:00 Žinios (12+)
20:28 Orai (12+)
20:30 #NeSpaudai (12+)
21:30 Oponentai (12+)
22:30 Žinios (12+)
22:58 Orai (12+)
23:00 Laikykitės ten pokalbiai (12+)
00:00 Pėdsakas (12+)
01:00 Pėdsakas (12+)
02:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
02:50 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
03:35 Gyvenimas (12+)
04:20 Laikykitės ten pokalbiai (12+)
05:00 Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi (12+)
05:40 Vantos lapas (12+)
06:00 Paslaptys (12+)
06:59 Programa (12+)
07:00 Paslaptys (12+)
08:00 Deutsche Welle pristato: Greitis (12+)
08:30 Kaimo akademija (12+)
09:00 Eko virusas (12+)
09:30 Švarūs miestai (12+)
10:00 Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
10:30 Šv. Velykų Mišios iš Bernardinų bažnyčios (12+)
11:30 Mūsų gyvūnai (12+)
12:00 Pėdsakas (12+)
13:00 Pėdsakas (12+)
14:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
15:00 Vieno nusikaltimo istorija (12+)
16:00 Žinios (12+)
16:28 Orai (12+)
16:30 24/7 (12+)
17:30 Nauja diena (12+)
18:00 Žinios (12+)
18:28 Orai (12+)
18:30 Mūsų gyvūnai (12+)
19:00 Koncertas «Liveta ir Petras Kazlauskai»
20:00 Žinios (12+)
20:28 Orai (12+)
20:30 Radži koncertas (12+)
21:30 24/7 (12+)
22:30 Žinios (12+)
22:58 Orai (12+)
23:00 Pasveikinkime prisikėlimą. Kauno valstybinio muzikinio teatro koncertas (12+)
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.