06:00 ТЕТ Мультиранок
08:15 Х/ф «Залізний Ганс»
09:55 Х/ф «Король Дроздобород»
Германия | 2008 г. | 59 мин. | мелодрама, фэнтези, семейный
Надменная избалованная принцесса отвергает всех женихов, ее рассерженный королевский отец отдает руку нищему…
11:05 Х/ф «Зоряні таляри»
12:15 Х/ф «Аватар»
15:15 Х/ф «Фантастична четвірка»
17:15 Х/ф «Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного Серфера»
19:00 М/ф «Епік»
21:00 Х/ф «Дім дивних дітей міс Сапсан»
23:20 Х/ф «Земля в облозі»
01:10 Країна У
02:25 Панянка-селянка
03:15 Щоденники Темного
04:00 Віталька
05:50 Корисні підказки
06:00 ТЕТ Мультиранок
08:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
08:45 Т/с «Танька і Володька»
09:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
09:45 Країна У
10:15 Т/с «Одного разу в Одесі»
10:45 Країна У
11:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
12:15 4 весілля
14:15 Панянка-селянка
15:15 Зірки, чутки та галлівуд
16:15 Богиня шопінгу
18:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
18:45 Т/с «Танька і Володька»
19:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
19:45 Країна У
20:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
20:45 Т/с «Танька і Володька»
21:15 М/ф «Льодовиковий період»
23:00 Країна У
23:30 Т/с «Одного разу в Одесі»
00:00 Країна У
01:00 Казки У Кіно
01:30 Панянка-селянка
02:30 Щоденники Темного
04:00 Віталька
05:50 Корисні підказки
06:00 ТЕТ Мультиранок
08:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
08:45 Т/с «Танька і Володька»
09:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
09:45 Країна У
10:15 Т/с «Одного разу в Одесі»
10:45 Країна У
11:15 Т/с «Танька і Володька»
11:45 Т/с «Одного разу під Полтавою»
12:15 4 весілля
14:15 Панянка-селянка
15:15 Зірки, чутки та галлівуд
16:15 Богиня шопінгу
18:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
18:45 Т/с «Танька і Володька»
19:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
19:45 Країна У
20:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
20:45 Т/с «Танька і Володька»
21:15 М/ф «Льодовиковий період 2: Глобальне потепління»
23:00 Країна У
23:30 Т/с «Одного разу в Одесі»
00:00 Країна У
01:00 Казки У Кіно
01:30 Панянка-селянка
02:30 Щоденники Темного
04:00 Віталька
05:50 Корисні підказки
06:00 ТЕТ Мультиранок
08:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
08:45 Т/с «Танька і Володька»
09:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
09:45 Країна У
10:15 Т/с «Одного разу в Одесі»
10:45 Країна У
11:15 Т/с «Танька і Володька»
11:45 Т/с «Одного разу під Полтавою»
12:15 4 весілля
14:15 Панянка-селянка
15:15 Зірки, чутки та галлівуд
16:15 Богиня шопінгу
18:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
18:45 Т/с «Танька і Володька»
19:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
19:45 Країна У
20:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
20:45 Т/с «Танька і Володька»
21:15 М/ф «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів»
23:00 Країна У
23:30 Т/с «Одного разу в Одесі»
00:00 Країна У
01:00 Казки У Кіно
01:30 Панянка-селянка
02:30 Щоденники Темного
04:00 Віталька
05:50 Корисні підказки
06:00 ТЕТ Мультиранок
08:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
08:45 Т/с «Танька і Володька»
09:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
09:45 Країна У
10:15 Т/с «Одного разу в Одесі»
10:45 Країна У
11:15 Т/с «Танька і Володька»
11:45 Т/с «Одного разу під Полтавою»
12:15 4 весілля
14:15 Панянка-селянка
15:15 Зірки, чутки та галлівуд
16:15 Богиня шопінгу
18:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
18:45 Т/с «Танька і Володька»
19:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
19:45 Країна У
20:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
20:45 Т/с «Танька і Володька»
21:15 М/ф «Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф»
23:00 Країна У
23:30 Т/с «Одного разу в Одесі»
00:00 Країна У
01:00 Казки У Кіно
01:30 Панянка-селянка
02:30 Теорія зради
04:00 Віталька
05:50 Корисні підказки
06:00 ТЕТ Мультиранок
11:25 Х/ф «Красуня й чудовисько»
13:10 Х/ф «Дім дивних дітей міс Сапсан»
15:30 М/ф «Льодовиковий період»
17:15 М/ф «Льодовиковий період 2: Глобальне потепління»
19:00 М/ф «Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення»
20:45 Т/с «Одного разу під Полтавою»
21:15 Т/с «Танька і Володька»
21:45 Т/с «Одного разу під Полтавою»
22:15 Т/с «Танька і Володька»
22:45 Т/с «Одного разу під Полтавою»
23:15 Ігри Приколів
00:15 Країна У
00:45 Панянка-селянка
02:35 Теорія зради
03:20 Віталька
05:50 Корисні підказки
06:00 ТЕТ Мультиранок
09:55 М/ф «Червона Шапка проти зла»
11:40 М/ф «Епік»
13:45 М/ф «Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення»
15:30 М/ф «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів»
17:15 М/ф «Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф»
19:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
19:30 Т/с «Танька і Володька»
20:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
20:30 Т/с «Танька і Володька»
21:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
21:30 Т/с «Танька і Володька»
22:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
22:30 Країна У
23:00 Х/ф «Кохання та інші ліки»
01:00 Панянка-селянка
02:45 Щоденники Темного
03:30 Віталька
05:50 Корисні підказки
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.