06:00 Kids' Time
06:05 М/с «Том і Джеррі»
07:30 Kids' Time
07:35 Орел і Решка
08:30 Т/с «Надприродне»
11:50 Х/ф «50 перших поцілунків»
13:50 Орел і Решка
16:00 Х/ф «Пірати Карибського моря: Скриня мерця»
19:00 Від пацанки до панянки
21:00 Х/ф «Метод Хітча»
23:40 Х/ф «Весільний майстер»
01:40 Х/ф «Вінчестер. Будинок, збудований привидами»
02:55 Служба розшуку дітей
03:00 Зона ночі
05:00 Абзац
06:00 Kids' Time
06:05 М/с «Том і Джеррі»
07:30 Kids' Time
07:35 Орел і Решка
08:30 Т/с «Надприродне»
10:20 Х/ф «Великий Стен»
12:50 Кохання на виживання
15:00 Орел і Решка
17:00 Хто зверху?
19:00 Хто зверху?
21:00 Х/ф «Свекруха - монстр»
23:00 Х/ф «Непрохані гості»
01:40 Т/с «Відчайдушні домогосподарки»
03:00 Зона ночі
05:00 Абзац
06:00 Kids' Time
06:05 М/с «Том і Джеррі»
07:30 Kids' Time
07:35 Орел і Решка
08:30 Т/с «Надприродне»
10:20 Х/ф «Білі ціпоньки»
12:50 Кохання на виживання
15:00 Орел і Решка
17:00 Хто зверху?
19:00 Хто зверху?
21:00 Х/ф «Твої, мої і наші»
22:50 Х/ф «Домашній арешт»
01:00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки»
02:50 Служба розшуку дітей
02:55 Зона ночі
05:00 Абзац
06:00 Kids' Time
06:05 М/с «Том і Джеррі»
07:30 Kids' Time
07:35 Орел і Решка
08:30 Т/с «Надприродне»
10:20 Х/ф «Домашній арешт»
12:50 Кохання на виживання
15:00 Орел і Решка
17:00 Хто зверху?
19:00 Хто зверху?
21:00 Х/ф «Тупий та ще тупіший 2»
23:20 Х/ф «Клік: Із пультом по життю»
01:30 Варьяти
02:55 Служба розшуку дітей
03:00 Зона ночі
05:00 Абзац
06:00 Kids' Time
06:05 М/с «Том і Джеррі»
07:30 Kids' Time
07:35 Орел і Решка
08:30 Т/с «Надприродне»
11:00 Від пацанки до панянки
13:00 Варьяти
15:10 Х/ф «Будинок великої матусі»
17:10 Х/ф «Будинок великої матусі 2»
19:10 Х/ф «Брехун, брехун»
21:00 Х/ф «Завжди кажи «Так»
23:10 Х/ф «Метод Хітча»
01:40 Варьяти
02:25 Служба розшуку дітей
02:30 Зона ночі
05:30 Варьяти
08:20 Kids' Time
08:25 М/ф «Феї і легенда таємничого звіра»
10:00 Kids' Time
10:05 Орел і Решка
12:10 У кого більше
14:10 Х/ф «Персі Джексон і викрадач блискавок»
16:50 Х/ф «Персі Джексон і море чудовиськ»
18:50 Х/ф «Пірати Карибського моря: На краю світу»
22:10 Х/ф «Боги Єгипту»
00:50 Х/ф «Тупий та ще тупіший 2»
03:00 Зона ночі
06:00 У кого більше
08:00 Kids' Time
08:05 М/ф «Звірополюс»
09:50 Kids' Time
09:55 Х/ф «Уіллоу»
12:40 Х/ф «Сонна лощина»
14:50 Х/ф «Пірати Карибського моря: На краю світу»
18:10 Х/ф «Пірати Карибського моря: На дивних берегах»
21:00 Х/ф «Пірати Карибського моря: Помста Салазара»
23:40 Х/ф «Полювання за янголами»
01:30 Варьяти
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.