06:00 Бандитська Одеса
08:25 Правда життя
09:30 Речовий доказ
10:40 Вижити в дикій природі
11:45 Ремесла за призначенням
12:45 Містична Україна
13:45 Фантастичні історії
14:45 Крила війни
15:45 Сучасні дива
16:45 Ремесла за призначенням
17:45 Тваринна зброя
18:50 Прихована реальність
19:45 Фантастичні історії
20:45 Вирішальні битви 2 світової
21:50 Сучасні дива
22:45 Невідома Африка
23:45 Апокаліпсис: Нескінченна війна
00:40 Речовий доказ
01:50 Правда життя
02:50 Історія українських земель
04:15 Органи на експорт
05:05 Майор «Вихор»
06:00 Бандитський Київ
08:55 Правда життя
09:55 Речовий доказ
11:05 Тваринна зброя
12:05 Ремесла за призначенням
13:05 Містична Україна
14:05 Фантастичні історії
15:00 Крила війни
15:55 Сучасні дива
16:50 Ремесла за призначенням
17:50 Вижити в дикій природі
18:50 Код доступу
19:45 Фантастичні історії
20:45 Вирішальні битви 2 світової
21:50 Сучасні дива
22:45 Арктика з Брюсом Перрі
23:45 Апокаліпсис: Нескінченна війна
00:40 Речовий доказ
01:50 Правда життя
02:55 Історія Києва
03:45 Історія українських земель
04:30 Місця сили
05:10 Прокляття відьом
06:00 Бандитська Одеса
08:50 Правда життя
09:55 Речовий доказ
11:05 Вижити в дикій природі
12:05 Ремесла за призначенням
13:05 Містична Україна
14:05 Фантастичні історії
15:00 Крила війни
15:55 Сучасні дива
16:50 Ремесла за призначенням
17:50 Вижити в дикій природі
18:50 Код доступу
19:50 Фантастичні історії
20:45 Вирішальні битви 2 світової
21:50 Сучасні дива
22:45 Арктика з Брюсом Перрі
23:40 Апокаліпсис: Сталін
00:35 Речовий доказ
01:45 Правда життя
02:50 Бандитський Київ
04:30 Речовий доказ
06:00 Бандитський Київ
08:35 Правда життя
09:35 Речовий доказ
10:45 Вижити в дикій природі
11:45 Ремесла за призначенням
12:45 Містична Україна
13:45 Фантастичні історії
14:45 Крила війни
15:45 Сучасні дива
16:40 Ремесла за призначенням
17:40 Вижити в дикій природі
18:45 Код доступу
19:45 Фантастичні історії
20:45 Вирішальні битви 2 світової
21:50 Сучасні дива
22:45 Арктика з Брюсом Перрі
23:45 Апокаліпсис: Сталін
00:40 Речовий доказ
01:50 Правда життя
02:55 Телеформат
06:00 Бандитська Одеса
08:25 Правда життя
09:50 Речовий доказ
11:00 Фантастичні історії
12:00 Ремесла за призначенням
13:00 Містична Україна
14:00 Фантастичні історії
15:00 Крила війни
15:55 Сучасні дива
16:50 Ремесла за призначенням
17:50 Арктика з Брюсом Перрі
18:50 Місця сили
19:45 Фантастичні історії
20:45 Вирішальні битви 2 світової
21:50 Сучасні дива
22:45 Арктика з Брюсом Перрі
23:45 Апокаліпсис: Сталін
00:40 Речовий доказ
01:50 Правда життя
02:55 Таємниці кримінального світу
06:00 Бандитський Київ
07:55 Містична Україна
08:45 Код доступу
10:45 Речовий доказ
11:45 Фантастичні історії
12:45 Бойові машини
14:45 Загублені цивілізації
16:20 Арктика з Брюсом Перрі
18:20 Код доступу
18:50 Історія українських земель
21:00 Як Земля змінила нас
22:35 Фантастичні історії
23:35 Вижити в дикій природі
00:35 Містична Україна
01:25 Місця сили
06:00 Бандитська Одеса
07:35 Містична Україна
08:25 Код доступу
10:25 Речовий доказ
11:35 Фантастичні історії
12:35 Бойові машини
14:35 Як Земля змінила нас
16:10 Арктика з Брюсом Перрі
18:10 Код доступу
18:40 Історія українських земель
21:00 Загублені цивілізації
22:35 Фантастичні історії
23:35 Вижити в дикій природі
00:35 Містична Україна
01:25 Теорія Змови
05:35 Таємниці пірамід
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.