07:05 Т/с «Святий Августин»
07:50 Тележурнал
08:00 Трансляція богослужіння
08:55 Х/ф «Потоп»
12:00 Трансляція богослужіння
12:50 Між землею та небом
13:00 Трансляція богослужіння
13:15 Між землею та небом
13:45 Документальний фільм
14:05 Тележурнал
14:55 Х/ф «Не люблю понеділки»
16:45 Великодній концерт
18:00 Телеекспрес
18:15 Погода
18:30 Т/с «Батько Матеуш»
19:30 Угадай мелодію
20:25 Спорт
20:30 Новини
21:05 Погода
21:15 Т/с «Сторіччя Винних»
22:15 Т/с «Ґоґоль-моґоль 3»
00:00 Х/ф «Сабрина»
02:15 Х/ф «Світло в океані»
04:35 Угадай мелодію
06:10 Документальний фільм
07:00 Т/с «Еліф»
07:50 Тележурнал
08:00 Трансляція богослужіння
08:30 Тележурнал
09:00 Новини
09:10 Погода
09:15 Чверть години політики
09:35 Т/с «Ранчо»
10:35 Т/с «Комісар Алекс»
11:35 Т/с «Батько Матеуш»
12:25 Т/с «Каста»
13:00 Новини
13:10 Агробізнес
13:30 Агропогода
13:35 Сільськогосподарський журнал
13:55 Програма про природу
15:00 Т/с «Еліф»
16:00 Новини
16:10 Погода
16:15 Тележурнал
16:35 Телетурнір
17:05 Т/с «Клятва»
18:00 Телеекспрес
18:15 Угадай мелодію
18:55 Т/с «Клан»
19:20 Т/с «Каста»
19:55 Телетурнір
20:25 Спорт
20:30 Новини
21:05 Погода
21:10 Тележурнал
21:30 Т/с «Будиночок лісника»
21:55 Документальний фільм
22:40 Тележурнал експреса репортерів
23:45 Реаліті-шоу
00:50 Тележурнал
01:25 Х/ф «Людина дощу»
03:50 Т/с «Рятувальники»
04:40 Тележурнал експреса репортерів
05:35 Документальний фільм
06:10 Т/с «Клятва»
07:00 Т/с «Еліф»
07:50 Тележурнал
08:00 Трансляція богослужіння
08:30 Репортаж
09:00 Новини
09:10 Погода
09:15 Чверть години політики
09:35 Т/с «Ранчо»
10:35 Т/с «Комісар Алекс»
11:35 Т/с «Батько Матеуш»
12:25 Т/с «Каста»
13:00 Новини
13:15 Агробізнес
13:30 Агропогода
13:40 Рік у саду
13:45 Тележурнал
13:50 Програма про природу
15:00 Т/с «Еліф»
15:45 Тележурнал
16:00 Новини
16:10 Погода
16:15 Тележурнал
16:35 Телетурнір
17:05 Т/с «Клятва»
18:00 Телеекспрес
18:15 Угадай мелодію
18:55 Т/с «Клан»
19:20 Т/с «Каста»
19:55 Телетурнір
20:25 Спорт
20:30 Новини
21:05 Погода
21:10 Тележурнал
21:30 Т/с «Будиночок лісника»
21:55 Футбол. Ліга чемпіонів
00:10 Історія без таємниць
01:10 Т/с «Таємна влада»
02:15 Х/ф «Сховай в усіх на очах»
03:50 Т/с «Прокурор»
04:45 Військова програма
05:15 Т/с «Веселі долі»
06:15 Т/с «Клятва»
07:05 Т/с «Еліф»
07:50 Тележурнал
08:00 Трансляція богослужіння
08:30 Тележурнал
09:00 Новини
09:10 Погода
09:15 Чверть години політики
09:30 Тележурнал
09:40 Т/с «Ранчо»
10:40 Т/с «Комісар Алекс»
11:35 Т/с «Батько Матеуш»
12:25 Т/с «Каста»
13:00 Новини
13:10 Агробізнес
13:35 Агропогода
13:40 Інвестуй у мрію
13:50 Програма про природу
15:00 Т/с «Еліф»
16:00 Новини
16:10 Погода
16:15 Тележурнал
16:35 Телетурнір
17:05 Т/с «Клятва»
18:00 Телеекспрес
18:15 Угадай мелодію
18:55 Т/с «Клан»
19:20 Т/с «Каста»
19:55 Телетурнір
20:25 Спорт
20:30 Новини
21:05 Погода
21:10 Тележурнал
21:30 Т/с «Будиночок лісника»
22:00 Справа для репортера
22:55 Тележурнал
23:30 Кримінальний журнал
00:15 Мотель Польща
00:50 Телешоу
01:35 Т/с «Лондонці»
02:30 Т/с «Нова»
03:50 Реаліті-шоу
04:35 Справа для репортера
05:25 Тележурнал
06:15 Т/с «Клятва»
07:00 Т/с «Еліф»
07:50 Тележурнал
08:00 Репортаж
08:30 Тележурнал
09:00 Новини
09:10 Погода
09:15 Чверть години політики
09:35 Т/с «Ранчо»
10:35 Т/с «Комісар Алекс»
11:35 Т/с «Батько Матеуш»
12:25 Т/с «Каста»
13:00 Новини
13:10 Агробізнес
13:30 Агропогода
13:35 Сільськогосподарський журнал
13:55 Документальний фільм
14:45 Тележурнал
15:00 Т/с «Еліф»
16:00 Трансляція богослужіння
16:25 Тележурнал
16:35 Телетурнір
17:05 Т/с «Клятва»
18:00 Телеекспрес
18:15 Угадай мелодію
18:55 Т/с «Клан»
19:20 Т/с «Каста»
19:55 Телетурнір
20:25 Спорт
20:30 Новини
21:00 Погода
21:10 Тележурнал
21:30 Т/с «Будиночок лісника»
22:00 Т/с «Батько Матеуш»
23:00 Х/ф «Шоу»
01:15 Х/ф
03:05 Т/с «Спецназ»
03:55 Т/с «Морок»
04:55 Кримінальний журнал
06:05 Т/с «Клан»
06:55 Тележурнал експреса репортерів
07:50 Тележурнал
08:00 Трансляція богослужіння
08:35 Рік у саду
09:15 Військова програма
09:40 Тележурнал
10:10 Приватне життя тварин
10:30 Тележурнал
10:45 Документальний фільм
11:50 Справа для репортера
12:50 Х/ф «Ріо Гранде»
14:45 Кулінарний журнал
15:15 З пам'яті
15:25 Тележурнал
16:05 Реаліті-шоу
18:00 Телеекспрес
18:20 Погода
18:30 Угадай мелодію
19:30 Т/с «Сторіччя Винних»
20:25 Спорт
20:30 Новини
21:05 Погода
21:10 Тележурнал
21:30 Документальний фільм
22:40 Х/ф «Смоленськ»
00:50 Х/ф «Бодо»
02:45 Х/ф
04:45 Угадай мелодію
05:35 З пам'яті
06:10 Т/с «Клан»
07:00 Польсько-польський словник
07:25 Військова програма
07:55 Слово на неділю
08:00 Трансляція богослужіння
09:00 Тиждень
09:30 Полюби Польщу
10:05 Найкращі ветеринари
10:30 Документальний фільм
10:55 Концерт
11:00 Трансляція богослужіння
12:45 Між землею та небом
13:00 Трансляція богослужіння
13:15 Між землею та небом
13:50 Документальний фільм
15:15 З пам'яті
15:25 Кулінарний журнал
15:55 Тележурнал
16:05 Т/с «Комісар Алекс»
17:05 Реаліті-шоу
18:00 Телеекспрес
18:20 Футбол. Лех Познань - Легія Варшава
20:30 Новини
21:05 Погода
21:15 Т/с «Сторіччя Винних»
22:15 Тележурнал
23:20 Х/ф «Усі дороги ведуть у Рим»
02:05 Х/ф «Смоленськ»
03:10 Х/ф
05:20 З пам'яті
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.