01:30 Х/ф «Патрик»
03:00 Х/ф «Мій друг Дід Мороз»
04:20 Х/ф «
05:55 Х/ф «Любов від усіх хвороб»
07:40 Х/ф «Саамська кров»
09:25 Х/ф «Без гальм»
11:05 Х/ф «Як прогуляти школу з користю»
12:55 Х/ф «Просте життя»
13:10 Х/ф «Мрії збуваються»
14:55 Х/ф «Між рядами»
16:55 Х/ф «Кухар для президента»
18:30 Х/ф «Убивство в Сорт-Осгорі»
20:00 Х/ф «Убивство в Колліурі»
21:35 Х/ф «Невидимий гість»
23:20 Х/ф «Ще один рік»
00:45 Х/ф «Мустанг»
02:20 Х/ф «Любов без пересаджень»
04:00 Х/ф «Джейн Ейр»
05:50 Х/ф «Мамин синочок»
07:25 Х/ф «Велика маленька Я»
08:55 Х/ф «Філомена»
10:25 Х/ф «Діпан»
12:15 Х/ф «Сліпий»
13:40 Х/ф «Любов з перешкодами»
15:20 Х/ф «Душевна кухня»
17:00 Х/ф «Поїдемо до чортової бабусі»
18:30 Х/ф «Чоловіки проти жінок»
20:15 Х/ф «Жінки проти чоловіків»
21:50 Х/ф «На твоїх губах»
22:00 Х/ф «Любов і інший зоопарк»
23:10 Х/ф «Красунчик зі стажем»
01:15 Х/ф «Любов від усіх хвороб»
02:55 Х/ф «Саамська кров»
04:40 Х/ф «Без гальм»
06:20 Х/ф «Як прогуляти школу з користю»
08:10 Х/ф «Боягуз»
08:25 Х/ф «Мрії збуваються»
10:10 Х/ф «Між рядами»
12:10 Х/ф «Кухар для президента»
13:45 Х/ф «Убивство в Сорт-Осгорі»
15:15 Х/ф «Убивство в Колліурі»
16:50 Х/ф «Невидимий гість»
18:30 Х/ф «Один-два-три-вперед!»
20:15 Х/ф «З Неаполя з любов'ю»
21:50 Х/ф «Космос Алана»
22:00 Х/ф «Молода жінка»
23:40 Х/ф «
00:55 Х/ф «Любов без пересаджень»
02:30 Х/ф «Мамин синочок»
04:00 Х/ф «Велика маленька Я»
05:35 Х/ф «Філомена»
07:05 Х/ф «Діпан»
08:55 Х/ф «Сліпий»
10:20 Х/ф «Любов з перешкодами»
12:00 Х/ф «Душевна кухня»
13:40 Х/ф «Поїдемо до чортової бабусі»
15:10 Х/ф «Чоловіки проти жінок»
16:55 Х/ф «Жінки проти чоловіків»
18:30 Х/ф «Пам'ятаєш мене?»
19:55 Х/ф «Хто ці люди?»
21:25 Х/ф «Альбер Камю»
23:30 Х/ф «Мій друг Дід Мороз»
00:50 Х/ф «Саамська кров»
02:35 Х/ф «Без гальм»
04:15 Х/ф «Маяк»
04:25 Х/ф «Як прогуляти школу з користю»
06:15 Х/ф «Мрії збуваються»
08:00 Х/ф «Між рядами»
10:00 Х/ф «Кухар для президента»
11:35 Х/ф «Убивство в Колліурі»
13:10 Х/ф «Невидимий гість»
14:50 Х/ф «Один-два-три-вперед!»
16:40 Х/ф «З Неаполя з любов'ю»
18:15 Х/ф «Злісний хом'ячок»
18:30 Х/ф «Щастя бути одною»
20:00 Х/ф «Щасливі невдахи»
21:55 Х/ф «Квадратура кола»
22:00 Х/ф «Міністр»
23:10 Х/ф «Любов від усіх хвороб»
01:00 Х/ф «Філомена»
02:30 Х/ф «Діпан»
04:20 Х/ф «Сліпий»
05:45 Х/ф «Любов з перешкодами»
07:25 Х/ф «Душевна кухня»
09:05 Х/ф «Поїдемо до чортової бабусі»
10:35 Х/ф «Чоловіки проти жінок»
12:20 Х/ф «Жінки проти чоловіків»
13:55 Х/ф «Пам'ятаєш мене?»
15:25 Х/ф «Хто ці люди?»
16:55 Х/ф «Альбер Камю»
18:30 Х/ф «Заміж на 2 дня»
20:15 Х/ф «Танцюй серцем»
22:00 Х/ф «Комівояжер»
23:40 Х/ф «Венеціанські леви»
00:00 Х/ф «Патрик»
01:30 Х/ф «Без гальм»
03:05 Х/ф «Мрії збуваються»
04:50 Х/ф «Між рядами»
06:45 Х/ф «Кухар для президента»
08:25 Х/ф «Убивство в Колліурі»
10:00 Х/ф «Невидимий гість»
11:35 Х/ф «Один-два-три-вперед!»
13:25 Х/ф «З Неаполя з любов'ю»
15:00 Х/ф «Щастя бути одною»
16:30 Х/ф «Щасливі невдахи»
18:25 Х/ф «Контакт»
18:30 Х/ф «Король керлінга»
19:45 Х/ф «Кафе де Флор»
21:35 Х/ф «Секрет Щастя»
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.