Polonia (укр.)

телепрограмма Polonia (укр.) c 11 января по 17 января 2021 г.

Понедельник, 11 января

07:10 Полонія 24

07:45 Тележурнал

08:05 Репортаж

08:25 Рік 1920. Календар

08:30 Телетурнір

08:55 Питання до сніданку

11:45 Панорама

11:55 Питання до сніданку

12:30 Т/с «Барви щастя»

13:00 Туристична програма

13:15 Репортаж

13:30 Т/с «Люди та боги»

14:20 Тележурнал з Америки

14:40 Тележурнал культури

15:35 Рік 1920. Календар

16:00 Телетеатр

17:15 Програма для дітей

18:00 Т/с «Сімейка»

18:30 Щоденник регіонів

18:50 Телетурнір

19:20 Репортаж

19:50 Т/с «Барви щастя»

20:20 Над Неманом

20:40 Тележурнал

21:00 Полонія 24

21:20 Погода

21:30 Спорт

21:45 Т/с «Мала Москва»

22:40 Т/с «Морок»

23:30 Т/с «Каста»

00:00 Документальний фільм

01:15 Тележурнал

01:30 Т/с «Сімейка»

02:00 Телетурнір

02:25 Програма для дітей

02:40 Тележурнал

03:00 Полонія 24

03:30 Погода

03:35 Спорт

03:40 Т/с «Мала Москва»

04:25 Т/с «Барви щастя»

04:55 Т/с «Морок»

05:45 Документальний фільм

Вторник, 12 января

07:00 Тележурнал

07:10 Полонія 24

07:45 Тележурнал

08:05 Ганна Димна

08:30 Телетурнір

08:55 Питання до сніданку

09:45 Панорама

11:10 Погода

11:15 Питання до сніданку

11:45 Панорама

11:55 Питання до сніданку

12:30 Т/с «Барви щастя»

13:00 Під Татрами

13:15 Репортаж

13:30 Т/с «Мала Москва»

14:20 Над Неманом

14:40 Документальний фільм

16:05 Т/с «Каста»

16:35 Тележурнал

17:15 Програма для дітей

18:00 Т/с «Сімейка»

18:30 Щоденник регіонів

18:50 Телетурнір

19:20 Тележурнал

19:50 Т/с «Барви щастя»

20:20 Тележурнал з островів

20:40 Тележурнал

21:00 Полонія 24

21:30 Погода

21:40 Спорт

21:45 Т/с «Батько Матеуш»

22:40 Т/с «Морок»

23:30 Т/с «Каста»

00:00 Публіцистична програма

00:55 Тележурнал

01:10 Т/с «Сімейка»

01:40 Телеутрнир

02:00 Програма для дітей

02:45 Тележурнал

03:00 Полонія 24

03:30 Погода

03:35 Спорт

03:40 Т/с «Батько Матеуш»

04:25 Т/с «Барви щастя»

04:55 Т/с «Морок»

05:45 Реаліті-шоу

06:40 Тележурнал

06:50 Тележурнал з островів

Среда, 13 января

07:10 Полонія 24

07:45 Тележурнал

08:05 Теленовела «Корона королів»

08:30 Телетурнір

08:55 Питання до сніданку

11:45 Панорама

11:50 Питання до сніданку

12:30 Т/с «Барви щастя»

13:00 Тележурнал

13:15 Репортаж

13:30 Т/с «Ранчо»

14:25 Тележурнал

14:40 Історична програма

15:00 Гіганти історії

15:50 Т/с «Каста»

16:15 Кулінарний журнал

16:45 Репортажі

17:50 Тележурнал

18:00 Т/с «Сімейка»

18:30 Щоденник регіонів

18:50 Телетурнір

19:20 Тележурнал

19:50 Т/с «Барви щастя»

20:20 Напрямок Захід

20:40 Тележурнал

21:00 Полонія 24

21:30 Погода

21:40 Спорт

21:45 Т/с «Ранчо»

22:40 Т/с «Морок»

23:30 Т/с «Каста»

00:00 Документальний фільм

00:55 Тележурнал

01:10 Т/с «Сімейка»

01:40 Телетурнір

02:00 Репортаж

02:40 Тележурнал

03:00 Полонія 24

03:30 Погода

03:35 Спорт

03:40 Т/с «Ранчо»

04:30 Т/с «Барви щастя»

04:55 Т/с «Морок»

05:45 Документальний фільм

06:40 Тележурнал

06:50 Напрямок Захід

Четверг, 14 января

07:10 Полонія 24

07:45 Тележурнал

08:05 Теленовела «Корона королів»

08:30 Телетурнір

08:55 Питання до сніданку

11:45 Панорама

11:55 Питання до сніданку

12:30 Т/с «Барви щастя»

13:00 Документальний фільм

13:15 Репортаж

13:30 Т/с «Буква кохання»

14:20 Напрямок Захід

14:40 Документальний фільм

15:45 Т/с «Каста»

16:15 Кулінарний журнал

16:45 Освітня програма

16:55 Тележурнал

17:15 Алхімік

17:30 Граємо словами

17:55 Програма для дітей

18:00 Т/с «Сімейка»

18:30 Щоденник регіонів

18:50 Телетурнір

19:20 Схід

19:50 Т/с «Барви щастя»

20:20 Тележурнал

20:40 Медичний журнал

21:00 Полонія 24

21:30 Погода

21:40 Спорт

21:45 Т/с «Парадокс»

22:40 Т/с «Зникнення»

23:30 Т/с «Каста»

00:00 Репортаж

00:25 Телешоу

00:55 Тележурнал

01:10 Т/с «Сімейка»

01:40 Телетурнір

02:00 Алхімік

02:15 Граємо словами

02:40 Програма для дітей

02:45 Медичний журнал

03:00 Полонія 24

03:30 Погода

03:35 Спорт

03:40 Т/с «Парадокс»

04:25 Т/с «Барви щастя»

04:55 Т/с «Зникнення»

05:45 Репортаж

06:10 Телешоу

06:40 Тележурнал

Пятница, 15 января

07:10 Полонія 24

07:45 Медичний журнал

08:05 Т/с «Будиночок лісника»

08:30 Телетурнір

08:55 Питання до сніданку

11:45 Панорама

11:50 Питання до сніданку

12:30 Т/с «Сигнал»

13:00 Тележурнал

13:15 Репортаж

13:30 Т/с «Буква кохання»

14:20 Тележурнал

14:40 Телешоу

16:00 Т/с «Каста»

16:30 Тележурнал

17:00 Документальний фільм

17:25 М/ф

18:00 Т/с «Сімейка»

18:30 Щоденник регіонів

18:50 Телетурнір

19:20 Іновація

19:35 Освітня програма

19:50 Т/с «Сигнал»

20:20 Експрес Полонії

20:40 Тележурнал

21:00 Полонія 24

21:30 Погода

21:40 Спорт

21:45 Т/с «Добро та зло»

22:40 Розважальна програма

00:30 Зорепад

00:55 Тележурнал

01:10 Т/с «Сімейка»

01:40 Телетурнір

02:00 М/ф

02:40 Тележурнал

03:00 Полонія 24

03:30 Погода

03:35 Спорт

03:40 Т/с «Добро та зло»

04:30 Т/с «Сигнал»

05:00 Розважальна програма

06:40 Тележурнал

06:50 Експрес Полонії

Суббота, 16 января

07:10 Полонія 24

07:45 Іновація

08:00 Т/с «Барви щастя»

08:55 Питання до сніданку

12:25 Гіганти історії

13:15 Тележурнал

13:35 Репортаж

13:50 Освітня програма

14:00 Т/с «Батько Матеуш»

14:50 Т/с «Добро та зло»

15:45 Програма кабаре

16:40 Вільний екран

17:00 Тележурнал культури

18:00 Польсько-польський екран

18:30 Щоденник регіонів

18:50 Т/с «Буква кохання»

19:40 Шанс на успіх

20:40 На добраніч

21:00 Полонія 24

21:30 Погода

21:35 Спорт

21:45 Т/с «Люди та боги»

22:40 Х/ф «Продавець чудес»

00:25 Розважальна програма

01:35 Т/с «Буква кохання»

02:20 Полюби Польщу

02:45 На добраніч

03:00 Полонія 24

03:30 Погода

03:35 Спорт

03:40 Т/с «Люди та боги»

04:30 Х/ф «Продавець чудес»

06:25 Тележурнал культури

Воскресенье, 17 января

07:25 Полонія 24

08:00 Т/с «Барви щастя»

08:55 Питання до сніданку

12:10 Вільний екран

12:25 Зерно

12:55 Між землею та небом

13:00 Трансляція богослужіння

13:15 Між землею та небом

13:45 Тележурнал

14:00 Трансляція богослужіння

15:15 Т/с «Мужики»

16:15 Гарна Польща

17:10 Тележурнал

17:30 Т/с «Будиночок лісника»

18:30 Щоденник регіонів

18:50 Т/с «Буква кохання»

19:45 Програма кабаре

20:50 Програма для дітей

21:15 Полонія 24

21:30 Погода

21:35 Спорт

21:45 Т/с «Артисти»

22:40 Документальний фільм

23:40 Х/ф «Езерак»

01:30 Т/с «Буква кохання»

02:15 Польсько-польський словник

02:45 На добраніч

03:00 Полонія 24

03:30 Погода

03:35 Спорт

03:40 Т/с «Артисти»

04:30 Документальний фільм

05:20 Х/ф «Езерак»

Вернуться наверх