07:00 КіноFun
07:40 Час Української Анімації
09:20 Х/ф «Легенда Карпат»
Украина | 2018 г. | 92 мин. | боевик, приключения, история
Олекс Довбуш с даром пророчества намеревается отомстить за смерть своей матери и при этом становится местной легендой…
10:50 Х/ф «Фокстер і Макс»
12:20 Х/ф «Десь в іншому місці»
14:00 Х/ф «Книга Генрі»
15:50 Х/ф «Стокгольмський синдром»
17:25 Х/ф «Кінчем»
19:30 Х/ф «Дівчина без комплексів»
21:35 Х/ф «Таксі»
23:10 Х/ф «Кохання - це все, що тобі потрібно»
01:10 Х/ф «Поводир»
03:10 КіноFun
07:00 КіноFun
07:40 Час Української Анімації
08:00 Х/ф «Віддана»
09:45 Х/ф «Незламна»
11:50 Х/ф «Кохання - це все, що тобі потрібно»
13:50 Х/ф «Дівчина без комплексів»
15:55 Х/ф «Весільний рік»
17:30 Х/ф «Жадібність»
19:15 Х/ф «Інфоголік»
20:55 Х/ф «Мумія»
23:00 Х/ф «Зелена книга»
01:10 Х/ф «Атлантида»
03:00 КіноFun
07:00 КіноFun
07:40 Час Української Анімації
09:20 Х/ф «Трубач»
10:45 Х/ф «Поводир»
12:50 Х/ф «Мумія»
15:00 Х/ф «Зелена книга»
17:15 Х/ф «Щасливий Лазар»
19:25 Х/ф «Зроблено в Китаї»
20:55 Х/ф «Мумія повертається»
23:05 Х/ф «Сусіди»
00:45 Х/ф «Продюсер»
02:25 КіноFun
07:00 КіноFun
07:40 Час Української Анімації
08:40 Х/ф «Зустріч однокласників»
10:15 Х/ф «Продюсер»
11:55 Х/ф «Мумія повертається»
14:05 Х/ф «Кінчем»
16:10 Х/ф «Таксі»
17:45 Х/ф «Екзотичне весілля»
19:15 Х/ф «Аладдін»
21:25 Х/ф «Мумія: Гробниця Імператора Драконів»
23:20 Х/ф «Сусіди 2»
00:55 Х/ф «Поліна і таємниця кіностудії»
02:30 КіноFun
07:00 КіноFun
07:40 Час Української Анімації
08:15 Х/ф «Хайтарма»
09:50 Х/ф «Ми є. Ми поруч»
11:20 Х/ф «Мумія: Гробниця Імператора Драконів»
13:15 Х/ф «Аладдін»
15:25 Х/ф «Легенда Карпат»
Украина | 2018 г. | 92 мин. | боевик, приключения, история
Олекс Довбуш с даром пророчества намеревается отомстить за смерть своей матери и при этом становится местной легендой…
16:55 Х/ф «Ілюзіоніст»
18:45 Х/ф «Мої думки тихі»
20:30 Х/ф «Ешбі»
22:15 Х/ф «Якого біса»
23:40 Х/ф «Суперзять»
23:40 Х/ф «Суперзять»
01:25 Х/ф «Незламна»
07:00 КіноFun
07:40 Час Української Анімації
09:00 Д/ф «З України до Голлівуду»
10:20 Х/ф «Поліна і таємниця кіностудії»
11:55 Х/ф «Суперзять»
11:55 Х/ф «Суперзять»
13:40 Х/ф «Трубач»
15:05 Х/ф «Опівнічне сонце»
16:40 Х/ф «Війна струмів»
18:25 Х/ф «Колишніх агентів не буває»
20:05 Х/ф «Король вечірок»
21:45 Х/ф «Шалене серце»
23:35 Х/ф «Король говорить»
01:35 Х/ф «Гуцулка Ксеня»
03:10 КіноFun
07:00 КіноFun
07:40 Час Української Анімації
08:30 Х/ф «Герой мого часу»
09:55 Х/ф «Гуцулка Ксеня»
11:35 Х/ф «Король говорить»
13:35 Х/ф «Особливі»
15:30 Х/ф «Зустріч однокласників»
17:05 Х/ф «Четверо проти банку»
18:45 Х/ф «Річард говорить Прощавай»
20:20 Х/ф «Самотній рейнджер»
22:50 Х/ф «Малавіта»
00:45 Х/ф «Погані дороги»
02:55 КіноFun
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.