07:00 Час Української Анімації
08:30 Час Української Анімації
10:00 КіноFun
10:40 Д/ф «Малевич»
12:15 Х/ф «Парк Юрського періоду»
14:25 Х/ф «Парк Юрського періоду 2: Загублений світ»
16:35 Х/ф «Парк Юрського періоду 3»
18:10 Х/ф «Обладунки Бога: У пошуках скарбів»
20:00 Х/ф «Руйнування»
21:45 Х/ф «Ромовий щоденник»
23:50 Х/ф «Мої думки тихі»
07:00 Час Української Анімації
08:10 Час Української Анімації
09:10 КіноFun
09:50 Х/ф «Мої думки тихі»
11:35 Х/ф «Ромовий щоденник»
13:35 Х/ф «Капітан Фантастік»
15:35 Х/ф «Пампушка»
17:30 Х/ф «Борг проти Макінроя»
19:20 Х/ф «Таллі»
21:00 Х/ф «Мулан»
23:00 Х/ф «Свята Джуді»
00:50 Х/ф «Дике поле»
07:00 Час Української Анімації
08:30 Час Української Анімації
09:30 КіноFun
10:10 Х/ф «Віддана»
11:55 Х/ф «Таксі 2»
13:25 Х/ф «Руйнування»
15:10 Х/ф «Мій хлопець - кілер»
16:50 Х/ф «Вчитель на замiну»
18:30 Х/ф «Велика афера»
20:25 Х/ф «Відьмина гора»
22:05 Х/ф «Весільний розгром»
23:45 Х/ф «Атлантида»
07:00 Час Української Анімації
08:30 Час Української Анімації
09:50 КіноFun
10:30 Х/ф «Додому»
12:10 Х/ф «Мулан»
14:10 Х/ф «Таллі»
15:50 Х/ф «Я, Тоня»
США | 2017 г. | 121 мин. | драма
Американская фигуристка Тоня Хардинг чтобы стать лучшей и победить готова на все...
17:55 Х/ф «З любовю, Розі»
19:40 Х/ф «Дуже небезпечна штучка»
21:15 Х/ф «Зроблено в Китаї»
22:45 Х/ф «Крампус»
00:25 Х/ф «Черкаси»
07:00 Час Української Анімації
08:30 Час Української Анімації
10:00 КіноFun
10:40 Х/ф «Черкаси»
12:35 Х/ф «Відьмина гора»
14:20 Х/ф «Книжковий клуб»
16:05 Х/ф «Крампус»
17:45 Х/ф «Хайтарма»
19:20 Х/ф «Ілюзіоніст»
21:10 Х/ф «Екзотичне весілля»
22:40 Х/ф «Шалений патруль»
00:25 Х/ф «Шалений патруль 2»
07:00 Час Української Анімації
08:10 КіноFun
08:50 Х/ф «Трубач»
10:15 Х/ф «Гірська жінка: На війні»
12:00 Х/ф «Шалений патруль»
13:45 Х/ф «Шалений патруль 2»
15:30 Х/ф «Четверо проти банку»
17:10 Х/ф «Поліна і таємниця кіностудії»
18:45 Х/ф «Аладдін»
20:55 Х/ф «Особливі»
22:50 Х/ф «Поганий Санта»
00:25 Х/ф «Таксі 3»
07:00 Час Української Анімації
08:40 КіноFun
09:20 Х/ф «Інфоголік»
11:00 Х/ф «Гуцулка Ксеня»
12:40 Х/ф «Аладдін»
14:50 Х/ф «Таксі 3»
16:20 Х/ф «Дуже небезпечна штучка»
17:55 Х/ф «Герой мого часу»
19:20 Х/ф «Робін Гуд»
21:40 Х/ф «Містер Ніхто»
00:15 Х/ф «Додому»
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.