07:00 Час Української Анімації
08:30 Час Української Анімації
09:30 КіноFun
10:00 Х/ф «Ціна правди»
12:05 Х/ф «Обладунки Бога: У пошуках скарбів»
13:55 Х/ф «Зелена книга»
16:05 Х/ф «Вчитель на замiну»
17:45 Х/ф «Велика афера»
19:40 Х/ф «Дракон Піта»
21:25 М/ф «Сімпсони у кіно»
22:55 Х/ф «Все найкраще»
00:40 Х/ф «Той, хто пройшов крізь вогонь»
07:00 Час Української Анімації
08:30 Час Української Анімації
09:30 КіноFun
10:00 Х/ф «Фокстер і Макс»
11:30 Х/ф «Лев»
13:30 М/ф «Сімпсони у кіно»
15:00 Х/ф «Вулкан пристрастей»
16:35 Х/ф «Таллі»
18:15 Х/ф «Книжковий клуб»
20:00 Х/ф «Ромовий щоденник»
22:05 Х/ф «Король вечірок»
23:45 Х/ф «Гуцулка Ксеня»
07:00 Час Української Анімації
08:20 Час Української Анімації
09:20 КіноFun
09:50 Х/ф «Іван Сила»
11:25 Х/ф «Дракон Піта»
13:10 Х/ф «Все найкраще»
14:55 Х/ф «Шалений Будапешт»
16:40 Х/ф «Пампушка»
18:35 Х/ф «Капітан Фантастік»
20:35 Х/ф «Дівчина без комплексів»
22:45 Х/ф «Шпигунка»
00:50 Х/ф «Мої думки тихі»
07:00 Час Української Анімації
08:30 Час Української Анімації
09:30 КіноFun
10:00 Х/ф «Герой мого часу»
11:25 Х/ф «Особливо небезпечна»
13:10 Х/ф «Шпигунка»
15:15 Х/ф «Дівчина без комплексів»
17:25 Х/ф «По (друг)а»
18:55 Х/ф «Світлячки в саду»
20:40 Х/ф «Вчитель на замiну»
22:20 Х/ф «Зелена книга»
00:30 Х/ф «Червоний»
07:00 Час Української Анімації
08:30 Час Української Анімації
09:30 КіноFun
10:00 Х/ф «Той, хто пройшов крізь вогонь»
11:50 Х/ф «Книжковий клуб»
13:40 Х/ф «Таллі»
15:20 Х/ф «Ромовий щоденник»
17:20 Х/ф «Особливі»
19:15 Х/ф «Парк Юрського періоду»
21:25 Х/ф «Парк Юрського періоду 2: Загублений світ»
23:35 Х/ф «Парк Юрського періоду 3»
01:10 Х/ф «Віддана»
07:00 Час Української Анімації
08:10 КіноFun
08:40 Х/ф «Мої думки тихі»
10:25 Х/ф «Гуцулка Ксеня»
12:05 Х/ф «Парк Юрського періоду»
14:15 Х/ф «Парк Юрського періоду 2: Загублений світ»
16:25 Х/ф «Парк Юрського періоду 3»
18:00 Х/ф «Дуже небезпечна штучка»
19:35 Х/ф «Обладунки Бога: У пошуках скарбів»
21:25 Х/ф «Вулкан пристрастей»
23:00 Х/ф «Сусіди»
00:40 Х/ф «Іван Сила»
07:00 Час Української Анімації
08:10 КіноFun
08:40 Х/ф «Червоний»
10:35 Х/ф «Віддана»
12:20 Х/ф «Світлячки в саду»
14:05 Х/ф «Борг проти Макінроя»
15:55 Х/ф «Король вечірок»
17:35 Х/ф «Особливо небезпечна»
19:20 Х/ф «Піймай шахрайку, якщо зможеш»
21:15 Х/ф «Шалений Будапешт»
23:00 Х/ф «Сусіди 2»
00:35 Х/ф «Герой мого часу»
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.