07:00 Час Української Анімації
09:00 Час Української Анімації
11:00 Час Української Анімації
12:30 Х/ф «Імаджинаріум»
14:00 Х/ф «Мумія»
15:55 Х/ф «На межі божевілля»
17:40 Х/ф «Гра без правил»
19:30 Х/ф «Вігілантка»
21:05 Х/ф «Іноземець»
23:00 Х/ф «Хтивий дідусь»
07:00 Час Української Анімації
09:00 Час Української Анімації
11:00 Час Української Анімації
12:30 Х/ф «Гість»
14:15 Х/ф «Час скажених псів»
15:50 Х/ф «Лялька»
17:30 Х/ф «Кримінальна фішка від Генрі»
19:20 Х/ф «Шульга»
21:25 Х/ф «На межі божевілля»
23:10 Х/ф «Голі перці»
07:00 Час Української Анімації
09:00 Час Української Анімації
11:00 Час Української Анімації
12:30 Х/ф «Сліпі плями»
14:10 Х/ф «Дублікат»
15:55 Х/ф «Битва за землю»
США | 2019 г. | 109 мин. | боевик, фантастика, ужасы, триллер
Триллер о бойцах сопротивления, ведущих кампанию против инопланетян…
17:50 Х/ф «За кров до перемоги»
19:50 Х/ф «Земля майбутнього: Світ за межами»
22:00 Х/ф «Повернення Бена»
23:45 Х/ф «Термінал»
07:00 Час Української Анімації
09:00 Час Української Анімації
11:00 Час Української Анімації
12:30 Х/ф «Гра Моллі»
14:50 Х/ф «Земля майбутнього: Світ за межами»
17:00 Х/ф «Боєць»
19:00 Х/ф «Гість»
20:45 Х/ф «Баррі Сіл: Король контрабанди»
22:45 Х/ф «Битва за землю»
США | 2019 г. | 109 мин. | боевик, фантастика, ужасы, триллер
Триллер о бойцах сопротивления, ведущих кампанию против инопланетян…
07:00 Час Української Анімації
09:00 Час Української Анімації
11:00 Час Української Анімації
12:30 Х/ф «Повернення Бена»
14:15 Х/ф «Вігілантка»
15:50 Х/ф «Баррі Сіл: Король контрабанди»
17:45 Х/ф «Час скажених псів»
19:20 Х/ф «Мисливець і Снігова королева»
21:20 Х/ф «Боєць»
23:20 Х/ф «Кримінальна фішка від Генрі»
07:00 Час Української Анімації
09:00 Час Української Анімації
11:10 Час Української Анімації
12:40 Х/ф «Шульга»
14:45 Х/ф «Мисливець і Снігова королева»
16:45 Х/ф «Державні таємниці»
18:40 Х/ф «Форсаж 8»
21:00 Х/ф «Гра в імітацію»
23:00 Х/ф «24 години на життя»
07:00 Час Української Анімації
09:00 Час Української Анімації
11:00 Час Української Анімації
12:10 Х/ф «На вістрі»
14:05 Х/ф «Форсаж 8»
16:25 Х/ф «Іноземець»
18:20 Х/ф «Сліпі плями»
20:00 Х/ф «Із машини»
21:50 Х/ф «Лялька»
23:30 Х/ф «Гра без правил»
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.