06:45 М/ф «Playmobil: Фільм»
08:30 Час української анімації
09:00 М/ф «Блінкі Білл»
10:35 Kids Stories
11:00 М/ф «Велика котяча втеча»
12:30 Час української анімації
13:00 М/ф «Панда Кунг-Фу 3»
США, Китай | 2016 г. | 95 мин. | семейный, боевик, приключения, комедия, мультфильм
Продолжая свои «легендарные удивительные приключения», По должен столкнуться с двумя чрезвычайно эпическими, но разными угрозами…
14:35 Час української анімації
15:00 М/ф «Грифко проти прибульців»
16:30 Kids Stories
17:00 М/ф «Луїс і прибульці»
18:25 Kids Stories
19:00 М/ф «Кіт під прикриттям»
20:25 М/ф «Риф»
21:50 Kids Stories
23:00 Час української анімації
02:10 Нічне промо
06:45 М/ф «Космічна пригода»
08:15 Час української анімації
09:00 М/ф «Риф»
10:25 Kids Stories
11:00 М/ф «Табалуґа»
12:30 Час української анімації
13:00 М/ф «Принцеса-жаба: Таємниця чарівної кімнати»
14:30 Час української анімації
15:00 М/ф «Де дракон?»
16:40 Kids Stories
17:00 М/ф «Микита Кожум'яка»
18:25 Kids Stories
19:00 М/ф «Переполох у джунглях»
20:25 М/ф «Відважна Ліфі»
22:00 Kids Stories
23:10 Час української анімації
02:10 Нічне промо
06:45 М/ф «Грифко проти прибульців»
08:15 Час української анімації
09:00 М/ф «Відважна Ліфі»
10:35 Kids Stories
11:00 М/ф «Пташині пригоди»
12:25 Час української анімації
13:00 М/ф «Хоробре серце: Змова в королівстві»
14:30 Час української анімації
15:00 М/ф «Віллі і таємнича планета»
16:30 Kids Stories
17:00 М/ф «Табалуґа»
18:30 Kids Stories
19:00 М/ф «Принцеса-жаба»
20:30 М/ф «Віктор Робот»
21:40 Kids Stories
22:50 Час української анімації
02:20 Нічне промо
06:45 М/ф «Діномама»
08:10 Час української анімації
09:00 М/ф «На край світу: У пошуках єдинорога»
10:35 Kids Stories
11:00 М/ф «Кролик кунг-фу: Повелитель вогню»
12:35 Час української анімації
13:00 М/ф «Кіт під прикриттям»
14:40 Час української анімації
15:00 М/ф «Playmobil: Фільм»
16:40 Kids Stories
17:00 М/ф «Ліно»
18:35 Kids Stories
19:00 М/ф «Бебі бос»
20:40 М/ф «Пташиний ульот»
22:00 Kids Stories
23:10 Час української анімації
02:10 Нічне промо
06:45 М/ф «Де дракон?»
08:25 Час української анімації
09:00 М/ф «Віллі і таємнича планета»
10:30 Kids Stories
11:00 М/ф «Бебі бос»
12:40 Час української анімації
13:00 М/ф «Агент Марні»
14:35 Час української анімації
15:00 М/ф «Велика котяча втеча»
16:30 Kids Stories
17:00 М/ф «Космічна пригода»
18:30 Kids Stories
19:00 М/ф «Ману»
20:30 М/ф «Аінбо: Дух Амазонки»
21:55 Kids Stories
23:05 Час української анімації
02:15 Нічне промо
06:45 М/ф «Агент Марні»
08:20 Час української анімації
09:00 М/ф «Пухнасті бешкетники»
10:25 Kids Stories
11:00 М/ф «Повернення гномів»
12:20 Час української анімації
13:00 М/ф «Суперкоманда»
14:45 Час української анімації
15:00 М/ф «Пташині пригоди»
16:25 Kids Stories
17:00 М/ф «Повернення у море»
18:40 Kids Stories
19:00 М/ф «Шрек»
20:30 М/ф «Упс... Ной зник!»
21:55 Kids Stories
23:05 Час української анімації
02:15 Нічне промо
06:45 М/ф «Аінбо: Дух Амазонки»
08:10 Час української анімації
09:00 М/ф «Ліно»
10:35 Kids Stories
11:00 М/ф «Шрек»
12:30 Час української анімації
13:00 М/ф «Белла Бінго. Курячий забіг»
14:20 Час української анімації
15:00 М/ф «Супергерої»
16:25 Kids Stories
17:00 М/ф «Ведмедики Буні: Стрибок у минуле»
18:30 Kids Stories
19:00 М/ф «Феї і таємниця країни драконів»
20:25 М/ф «Діномама»
21:50 Kids Stories
23:00 Час української анімації
02:10 Нічне промо
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.