06:45 М/ф «Кунг-фу Кролик: Повелитель вогню»
08:25 Час Української Анімації
09:00 М/ф «Принцеса та жаба»
10:40 Час Української Анімації
11:00 М/ф «12 подвигів Астерікса»
12:25 Час Української Анімації
13:00 М/ф «Ліно»
14:35 Час Української Анімації
15:00 М/ф «Мавпи в космосі-2»
16:20 Уроки тітоньки Сови
17:00 М/ф «Ману»
18:30 Уроки тітоньки Сови
19:00 М/ф «Велика котяча втеча»
20:30 М/ф «Добрий динозавр»
22:05 Уроки тітоньки Сови
22:35 Час Української Анімації
06:45 М/ф «Маленький великий герой»
08:05 Час Української Анімації
09:00 М/ф «Таємниця магічних крил»
10:20 Час Української Анімації
11:00 М/ф «Феї: Таємниці Піратського Острова»
12:25 Час Української Анімації
13:00 М/ф «Феї: Легенда про чудовисько»
14:20 Час Української Анімації
15:00 М/ф «Пригоди Тінтіна: Справа Турнесоля»
16:05 Уроки тітоньки Сови
17:00 М/ф «Астерікс і Клеопатра»
18:15 Уроки тітоньки Сови
19:00 М/ф «Тролі»
20:35 М/ф «Пухнасті бешкетники»
22:00 Уроки тітоньки Сови
22:30 Час Української Анімації
06:45 М/ф «Відважна Ліфі»
08:20 Час Української Анімації
09:00 М/ф «Добрий динозавр»
10:35 Час Української Анімації
11:00 М/ф «Дінофроз: Початок»
12:30 Час Української Анімації
13:00 М/ф «Маленький вампір»
14:25 Час Української Анімації
15:00 М/ф «Принцеса Еммі»
16:20 Уроки тітоньки Сови
17:00 М/ф «Принцеса-жаба»
18:30 Уроки тітоньки Сови
19:00 М/ф «Атлантида: Загублений світ»
20:40 М/ф «Тренк, маленький лицар»
22:05 Уроки тітоньки Сови
22:35 Час Української Анімації
06:45 М/ф «Астерікс і Клеопатра»
08:00 Час Української Анімації
09:00 М/ф «Атлантида: Загублений світ»
10:40 Час Української Анімації
11:00 М/ф «Таємна місія Санти»
12:20 Час Української Анімації
13:00 М/ф «Тролі»
14:35 Час Української Анімації
15:00 М/ф «Відважна Ліфі»
16:35 Уроки тітоньки Сови
17:00 М/ф «Весела ферма»
18:10 Уроки тітоньки Сови
19:00 М/ф «Махни крилом»
20:35 М/ф «Суперкоманда»
22:25 Уроки тітоньки Сови
22:55 Час Української Анімації
06:45 М/ф «Ліно»
08:20 Час Української Анімації
09:00 М/ф «Мавпи в космосі-2»
10:20 Час Української Анімації
11:00 М/ф «Тренк, маленький лицар»
12:25 Час Української Анімації
13:00 М/ф «Ману»
14:30 Час Української Анімації
15:00 М/ф «Олівер і компанія»
16:20 Уроки тітоньки Сови
17:00 М/ф «Щасливчик Люк: Подорож на Захід»
18:30 Уроки тітоньки Сови
19:00 М/ф «Маленький великий герой»
20:20 М/ф «Шрек 2»
21:55 Уроки тітоньки Сови
22:25 Час Української Анімації
06:45 М/ф «Олівер і компанія»
08:05 Час Української Анімації
09:00 М/ф «Принцеса-жаба»
10:30 Час Української Анімації
11:00 М/ф «Велика котяча втеча»
12:30 Час Української Анімації
13:00 М/ф «Шрек 2»
14:35 Час Української Анімації
15:00 М/ф «Бекассін - найбожевільніша няня»
16:30 Уроки тітоньки Сови
17:00 М/ф «12 подвигів Астерікса»
18:25 Уроки тітоньки Сови
19:00 М/ф «Братик ведмедик»
20:30 М/ф «Пташиний ульот»
21:55 Уроки тітоньки Сови
22:25 Час Української Анімації
06:45 М/ф «Пташиний ульот»
08:10 Час Української Анімації
09:00 М/ф «Весела ферма»
10:10 Час Української Анімації
11:00 М/ф «Братик ведмедик»
12:30 Час Української Анімації
13:00 М/ф «Суперкоманда»
14:50 Час Української Анімації
15:00 М/ф «Махни крилом»
16:35 Уроки тітоньки Сови
17:00 М/ф «Кунг-фу Кролик: Повелитель вогню»
18:40 Уроки тітоньки Сови
19:00 М/ф «Принцеса Еммі»
20:20 М/ф «Дінофроз: Початок»
21:50 Уроки тітоньки Сови
22:20 Час Української Анімації
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.