07:35 Strėlė (15) (12+)
08:35 Mano virtuvė geriausia (12) (12+)
09:45 Stoties policija (10) (12+)
10:45 Nepaaiškinami įvykiai su Viljamu Šatneriu (8) (12+)
11:40 Mentalistas (5) (12+)
12:40 Nepaaiškinami įvykiai su Viljamu Šatneriu (9) (12+)
13:40 CSI. Majamis (17) (12+)
14:40 Mano virtuvė geriausia (13) (12+)
15:55 Stoties policija (11) (12+)
17:00 Paskutinis faras (1) (12+)
18:00 Info diena (12+)
18:30 Mentalistas (6) (12+)
19:30 Strėlė (16) (12+)
20:30 Atsarginis prezidentas (5) (12+)
21:30 Varom! (4) (12+)
22:00 Naktinis reisas (12+)
23:40 Akloji zona (14) (12+)
00:35 Akloji zona (15) (12+)
01:30 Legendų biuras (9) (12+)
02:35 Gyvi numirėliai (2) (12+)
03:20 CSI. Majamis (17) (12+)
04:05 Programos pabaiga (12+)
07:35 Strėlė (16) (12+)
08:35 Mano virtuvė geriausia (13) (12+)
09:45 Stoties policija (11) (12+)
10:45 Paskutinis faras (1) (12+)
11:40 Mentalistas (6) (12+)
12:40 Atsarginis prezidentas (5) (12+)
13:40 CSI. Majamis (18) (12+)
14:40 Mano virtuvė geriausia (14) (12+)
15:55 Stoties policija (12) (12+)
17:00 Paskutinis faras (2) (12+)
18:00 Info diena (12+)
18:30 Mentalistas (7) (12+)
19:30 Strėlė (17) (12+)
20:30 Atsarginis prezidentas (6) (12+)
21:30 Varom! (5) (12+)
22:00 Pasmerktieji 2 (12+)
23:45 Naktinis reisas (12+)
01:25 Didžiojo sprogimo teorija (3) (12+)
01:50 Didžiojo sprogimo teorija (4) (12+)
02:10 CSI. Majamis (18) (12+)
02:55 Programos pabaiga (12+)
07:35 Strėlė (17) (12+)
08:35 Mano virtuvė geriausia (14) (12+)
09:45 Stoties policija (12) (12+)
10:45 Paskutinis faras (2) (12+)
11:40 Mentalistas (7) (12+)
12:40 Atsarginis prezidentas (6) (12+)
13:40 CSI. Majamis (19) (12+)
14:40 Mano virtuvė geriausia (15) (12+)
15:55 Stoties policija (13) (12+)
17:00 Paskutinis faras (3) (12+)
18:00 Info diena (12+)
18:30 Mentalistas (8) (12+)
19:30 Betsafe–LKL čempionatas (12+)
22:00 Keršto kraujas (12+)
23:40 Pasmerktieji 2 (12+)
01:25 Didžiojo sprogimo teorija (5) (12+)
01:50 Didžiojo sprogimo teorija (6) (12+)
02:10 CSI. Majamis (19) (12+)
02:55 Programos pabaiga (12+)
07:35 Pragaro virtuvė (7) (12+)
08:35 Mano virtuvė geriausia (15) (12+)
09:45 Stoties policija (13) (12+)
10:45 Paskutinis faras (3) (12+)
11:40 Mentalistas (8) (12+)
12:40 Pragaro virtuvė (8) (12+)
13:40 CSI. Majamis (20) (12+)
14:40 Mano virtuvė geriausia (16) (12+)
15:55 Stoties policija (14) (12+)
17:00 Paskutinis faras (4) (12+)
18:00 Info diena (12+)
18:30 Mentalistas (9) (12+)
19:30 Strėlė (18) (12+)
20:30 Atsarginis prezidentas (7) (12+)
21:30 Varom! (6) (12+)
22:00 Snaiperis (12+)
00:00 Keršto kraujas (12+)
01:40 Didžiojo sprogimo teorija (7) (12+)
02:05 Didžiojo sprogimo teorija (8) (12+)
02:25 CSI. Majamis (20) (12+)
03:10 Programos pabaiga (12+)
07:35 Strėlė (18) (12+)
08:35 Mano virtuvė geriausia (16) (12+)
09:45 Stoties policija (14) (12+)
10:45 Paskutinis faras (4) (12+)
11:40 Mentalistas (9) (12+)
12:40 Atsarginis prezidentas (7) (12+)
13:40 CSI. Majamis (21) (12+)
14:40 Mano virtuvė geriausia (17) (12+)
15:55 Stoties policija (15) (12+)
17:00 Paskutinis faras (5) (12+)
18:00 Info diena (12+)
18:30 Mentalistas (10) (12+)
19:30 Strėlė (19) (12+)
20:30 Amerikietiškos imtynės (1) (12+)
21:30 Amerikietiškos imtynės (1) (12+)
22:30 Paskutinė kulka (12+)
00:30 Snaiperis (12+)
02:30 Didžiojo sprogimo teorija (9) (12+)
02:55 Didžiojo sprogimo teorija (10) (12+)
03:15 CSI. Majamis (21) (12+)
04:00 Programos pabaiga (12+)
08:00 Varom! (4) (12+)
08:30 Snaiperis (2) (12+)
09:30 Varom! (5) (12+)
10:00 Sveikatos kodas (12+)
10:30 Sveikatos kodas televitrina (12+)
11:00 Pakvaišusi porelė (9) (12+)
11:25 Pakvaišusi porelė (10) (12+)
11:55 Diena laukinėje gamtoje (3) (12+)
13:00 Velniški Stivo Ostino išbandymai (12) (12+)
13:55 Gordonas Ramzis. Iki pragaro ir atgal (6) (12+)
14:55 Pragaro virtuvė (9) (12+)
15:55 Nepaaiškinami įvykiai su Viljamu Šatneriu (10) (12+)
17:00 Nepamirštamas tyrimas (1) (12+)
18:00 Betsafe–LKL čempionatas (12+)
20:30 Akloji zona (16) (12+)
21:30 Snaiperis (3) (12+)
22:30 MANO HEROJUS Legenda (12+)
01:05 AŠTRUS KINAS Aeon Flux (12+)
02:50 Paskutinė kulka (12+)
04:15 Programos pabaiga (12+)
07:30 Lietuvos galiūnų čempionato III etapas. Kražiai, Kelmės raj. (12+)
08:30 Snaiperis (3) (12+)
09:30 Tauro ragas (12+)
10:00 Europos taurė 2020. Elektrėnai (12+)
11:00 Pakvaišusi porelė (11) (12+)
11:25 Pakvaišusi porelė (12) (12+)
11:55 Gyvūnų būstai. Gamtos inžinieriai (1) (12+)
13:00 Velniški Stivo Ostino išbandymai (13) (12+)
13:55 Gordonas Ramzis. Iki pragaro ir atgal (7) (12+)
14:55 Pragaro virtuvė (10) (12+)
15:55 Nepaaiškinami įvykiai su Viljamu Šatneriu (11) (12+)
17:00 Nepamirštamas tyrimas (2) (12+)
18:00 Betsafe–LKL čempionatas (12+)
20:30 Akloji zona (17) (12+)
21:30 Snaiperis (4) (12+)
22:30 Legendų biuras (10) (12+)
23:40 Gyvi numirėliai (3) (12+)
00:40 Legenda (12+)
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.