06:00 Не проспи
07:45 Професії
08:00 Легенда з Романом мухою
10:00 Огляд світових подій
10:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
11:00 ТОП ШОП
11:30 Браво
12:30 ТОП ШОП
13:30 Правове суспільство
14:00 Огляд світових подій
14:30 Веселка «Ми в єфірі»
15:00 ТОП ШОП
15:30 Бізнес Працює
16:30 Здоров'я. Діалог
17:00 ТОП ШОП
17:30 Професії
18:00 ТОП ШОП
18:30 Один на один
19:30 Х/ф «Татусi без шкідливих звичок»
21:15 Х/ф «Алі»
00:00 Огляд світових подій
00:30 Вечір на восьмому
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
07:45 Веселка «Ми в єфірі»
08:00 Здоров'я. Діалог
08:30 Вінегрет Влог
09:00 Х/ф «Татусi без шкідливих звичок»
10:40 Веселка «Ми в єфірі»
11:00 ТОП ШОП
11:30 Професії
12:00 Огляд світових подій
12:30 ТОП ШОП
13:30 Sheriff
14:00 Один на один
15:00 ТОП ШОП
15:30 Легенда з Романом мухою
16:30 Махінації
17:00 ТОП ШОП
17:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
18:00 ТОП ШОП
18:30 Браво
19:30 Огляд світових подій
20:00 Бізнес Працює
21:00 Х/ф «Тигр підкрадається, дракон ховається»
23:00 Х/ф «Чорний пояс»
00:30 Легенда з Романом мухою
02:30 Огляд світових подій
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
07:45 Професії
08:00 Браво
09:00 Х/ф «Чорний пояс»
10:30 Веселка «Ми в єфірі»
11:00 ТОП ШОП
11:30 Один на один
12:30 ТОП ШОП
13:30 Правове суспільство
14:00 Огляд світових подій
14:30 Благодійсність
15:00 ТОП ШОП
15:30 Здоров'я. Діалог
16:00 Пригоди Рибалки і Мисливця
16:30 Вінегрет Влог
17:00 ТОП ШОП
17:30 Огляд світових подій
18:00 ТОП ШОП
18:30 Легенда з Романом мухою
20:00 Х/ф «Мирний воїн»
22:00 Бізнес Працює
22:50 Х/ф «Без вини винуватий»
00:00 Вечір на восьмому
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
07:45 Веселка «Ми в єфірі»
08:00 Огляд світових подій
08:30 Благодійсність
09:00 Х/ф «Мирний воїн»
11:00 ТОП ШОП
11:30 Браво
12:30 ТОП ШОП
13:30 Вінегрет Влог
14:00 Огляд світових подій
14:30 Професії
15:00 ТОП ШОП
15:30 Бізнес Працює
16:30 Здоров'я. Діалог
17:00 ТОП ШОП
17:30 Огляд світових подій
18:00 ТОП ШОП
18:30 Один на один
19:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
20:00 Легенда з Романом мухою
22:00 Х/ф «Дужчий»
00:00 Х/ф «Чемпіон»
02:00 Огляд світових подій
02:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
07:45 Веселка «Ми в єфірі»
08:00 Огляд світових подій
08:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
09:00 Х/ф «Дужчий»
11:00 ТОП ШОП
11:30 Здоров'я. Діалог
12:00 Огляд світових подій
12:30 ТОП ШОП
13:30 Правове суспільство
14:00 Браво
15:00 ТОП ШОП
15:30 Один на один
16:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
17:00 ТОП ШОП
17:30 ХЗ
18:00 ТОП ШОП
18:30 Легенда з Романом мухою
20:00 Махінації
20:30 Бізнес Працює
22:00 Х/ф «Камера 211»
23:45 Х/ф «Шалений кулак»
01:30 Огляд світових подій
02:00 Браво
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
10:00 Махінації
10:30 Огляд світових подій
11:00 ТОП ШОП
11:30 Браво
12:30 ТОП ШОП
13:30 Здоров'я. Діалог
14:00 Огляд світових подій
14:30 Вінегрет Влог
15:00 ТОП ШОП
15:30 Огляд світових подій
16:00 Бізнес Працює
16:45 Веселка «Ми в єфірі»
17:00 ТОП ШОП
17:30 Огляд світових подій
18:00 ТОП ШОП
18:30 Вечір на восьмому
20:00 Легенда з Романом мухою
21:30 ХЗ
22:00 Х/ф «Татусi без шкідливих звичок»
23:45 Х/ф «Алі»
02:15 Пригоди Рибалки і Мисливця
02:45 Новини
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
10:00 Браво
11:00 ТОП ШОП
11:30 Бізнес Працює
12:30 ТОП ШОП
13:30 Легенда з Романом мухою
15:00 ТОП ШОП
15:30 Махінації
16:00 Огляд світових подій
16:30 Здоров'я. Діалог
17:00 ТОП ШОП
17:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
18:00 ТОП ШОП
18:30 ХЗ
19:00 Огляд світових подій
19:30 Вечір на восьмому
21:00 Х/ф «Тигр підкрадається, дракон ховається»
23:00 Х/ф «Чорний пояс»
01:00 Вечір на восьмому
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.