06:00 Не проспи
07:45 Професії
08:00 Легенда з Романом мухою
10:00 Огляд світових подій
10:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
11:00 ТОП ШОП
11:30 Браво
12:30 ТОП ШОП
13:30 Правове суспільство
14:00 Розпакуй
14:30 Веселка «Ми в єфірі»
15:00 ТОП ШОП
15:30 Бізнес Працює
16:30 Здоров'я. Діалог
17:00 ТОП ШОП
17:30 Професії
18:00 ТОП ШОП
18:30 Огляд світових подій
19:00 Махінації
19:30 Х/ф «Пеле Народження легенди»
21:30 Х/ф «Нокдаун»
00:00 Огляд світових подій
00:30 Вечір на восьмому
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
07:45 Веселка «Ми в єфірі»
08:00 Здоров'я. Діалог
08:30 Вінегрет Влог
09:00 Х/ф «Пеле Народження легенди»
10:45 Веселка «Ми в єфірі»
11:00 ТОП ШОП
11:30 Професії
12:00 Огляд світових подій
12:30 ТОП ШОП
13:30 Sheriff
14:00 Розпакуй
14:30 Правове суспільство
15:00 ТОП ШОП
15:30 Легенда з Романом мухою
16:30 Махінації
17:00 ТОП ШОП
17:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
18:00 ТОП ШОП
18:30 Браво
19:30 Огляд світових подій
20:00 Бізнес Працює
21:00 Х/ф «Мирний воїн»
23:00 Х/ф «Гонка»
01:00 Вечір на восьмому
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
07:45 Професії
08:00 Браво
09:00 Х/ф «Мирний воїн»
11:00 ТОП ШОП
11:30 Махінації
12:00 Вінегрет Влог
12:30 ТОП ШОП
13:30 Огляд світових подій
14:00 Розпакуй
14:30 Благодійсність
15:00 ТОП ШОП
15:30 Здоров'я. Діалог
16:00 Пригоди Рибалки і Мисливця
16:30 Вінегрет Влог
17:00 ТОП ШОП
17:30 Огляд світових подій
18:00 ТОП ШОП
18:30 Легенда з Романом мухою
20:00 Х/ф «Згадуючи Титанів»
21:30 Огляд світових подій
22:00 Бізнес Працює
23:00 Х/ф «Клятва»
01:00 Вечір на восьмому
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
07:45 Веселка «Ми в єфірі»
08:00 Огляд світових подій
08:30 Благодійсність
09:00 Х/ф «Згадуючи Титанів»
11:00 ТОП ШОП
11:30 Браво
12:30 ТОП ШОП
13:30 Вінегрет Влог
14:00 Розпакуй
14:30 Професії
15:00 ТОП ШОП
15:30 Бізнес Працює
16:30 Здоров'я. Діалог
17:00 ТОП ШОП
17:30 Огляд світових подій
18:00 ТОП ШОП
18:30 Махінації
19:00 Пригоди Рибалки і Мисливця
19:30 Огляд світових подій
20:00 Легенда з Романом мухою
21:30 Х/ф «Товстун НА рингу заразитися БУДЕ бум»
23:00 Х/ф «Фаворит»
01:00 Огляд світових подій
01:30 Вечір на восьмому
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
07:45 Веселка «Ми в єфірі»
08:00 Огляд світових подій
08:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
09:00 Х/ф «Товстун НА рингу заразитися БУДЕ бум»
11:00 ТОП ШОП
11:30 Здоров'я. Діалог
12:00 Огляд світових подій
12:30 ТОП ШОП
13:30 Професії
14:00 Розпакуй
14:30 Правове суспільство
15:00 ТОП ШОП
15:30 Легенда з Романом мухою
17:00 ТОП ШОП
17:30 Махінації
18:00 ТОП ШОП
18:30 Браво
19:30 Огляд світових подій
20:00 Один на один
20:45 Бізнес Працює
21:30 ХЗ
22:00 Х/ф «Пеле Народження легенди»
23:45 Х/ф «Нокдаун»
02:00 Браво
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
10:00 Один на один
10:45 Веселка «Ми в єфірі»
11:00 ТОП ШОП
11:30 Браво
12:30 ТОП ШОП
13:30 Здоров'я. Діалог
14:00 Розпакуй
14:30 Вінегрет Влог
15:00 ТОП ШОП
15:30 Огляд світових подій
16:00 Бізнес Працює
16:45 Веселка «Ми в єфірі»
17:00 ТОП ШОП
17:30 ХЗ
18:00 ТОП ШОП
18:30 Вечір на восьмому
20:00 Легенда з Романом мухою
21:30 Огляд світових подій
22:00 Х/ф «Мирний воїн»
00:00 Х/ф «Гонка»
02:00 Пригоди Рибалки і Мисливця
02:30 Огляд світових подій
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
06:00 Не проспи
10:00 Бізнес Працює
11:00 ТОП ШОП
11:30 Один на один
12:15 Веселка «Ми в єфірі»
12:30 ТОП ШОП
13:30 Здоров'я. Діалог
14:00 Розпакуй
14:30 Правове суспільство
15:00 ТОП ШОП
15:30 Легенда з Романом мухою
17:00 ТОП ШОП
17:30 Пригоди Рибалки і Мисливця
18:00 ТОП ШОП
18:30 ХЗ
19:00 Браво
20:00 Вечір на восьмому
21:30 Х/ф «Згадуючи Титанів»
23:30 Х/ф «Клятва»
01:00 Вечір на восьмому
03:00 Музика на 8 каналі
05:00 Щаслива родина
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.