06:00 М/ф «Корисні підказки»
06:30 Сніданок з 1+1
09:15 Тележурнал «Життя відомих людей»
11:15 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
12:00 ТСН
12:30 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
14:00 ТСН
14:20 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
16:45 ТСН
17:15 Т/с «Дзвонар-2»
18:00 Журналістські розслідування «Секретні матеріали»
18:15 Інформаційна програма «Спецкор»
18:50 Інформаційно-розважальна програма «ДжеДАІ»
19:20 Пізнавальна програма «Помста природи»
19:30 ТСН
20:30 Гумористична програма «Танька і Володька»
21:10 Т/с «Подаруй мені щастя»
22:20 Вечірній квартал
23:35 Т/с «Одного разу під Полтавою»
00:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
01:30 Т/с «Дзвонар-2»
03:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
04:00 Т/с «Подаруй мені щастя»
04:50 Т/с «Подаруй мені щастя»
05:40 Т/с «Одного разу під Полтавою»
06:00 М/ф «Корисні підказки»
06:30 Сніданок з 1+1
09:15 Тележурнал «Життя відомих людей»
11:15 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
12:00 ТСН
12:30 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
14:00 ТСН
14:20 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
16:45 ТСН
17:15 Т/с «Дзвонар-2»
18:00 Журналістські розслідування «Секретні матеріали»
18:15 Інформаційна програма «Спецкор»
18:45 Інформаційно-розважальна програма «ДжеДАІ»
19:15 Пізнавальна програма «Помста природи»
19:30 ТСН
20:30 Т/с «Одного разу під Полтавою»
21:10 Т/с «Подаруй мені щастя»
22:50 Вечірній квартал
00:20 Т/с «Одного разу під Полтавою»
00:40 Т/с «Одного разу під Полтавою»
01:30 Т/с «Дзвонар-2»
03:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
04:00 Т/с «Подаруй мені щастя»
04:50 Т/с «Подаруй мені щастя»
05:40 Т/с «Одного разу під Полтавою»
06:00 М/ф «Корисні підказки»
06:30 Сніданок з 1+1
09:15 Тележурнал «Життя відомих людей»
11:15 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
12:00 ТСН
12:30 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
14:00 ТСН
14:20 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
16:45 ТСН
17:15 Т/с «Дзвонар-2»
18:00 Журналістські розслідування «Секретні матеріали»
18:15 Інформаційна програма «Спецкор»
18:45 Інформаційно-розважальна програма «ДжеДАІ»
19:15 Пізнавальна програма «Помста природи»
19:30 ТСН
20:30 Т/с «Одного разу під Полтавою»
21:00 Т/с «Подаруй мені щастя»
22:40 Вечірній квартал
00:20 Т/с «Одного разу під Полтавою»
00:40 Т/с «Одного разу під Полтавою»
01:30 Т/с «Дзвонар-2»
03:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
04:00 Т/с «Подаруй мені щастя»
04:50 Т/с «Подаруй мені щастя»
05:40 Т/с «Одного разу під Полтавою»
06:00 М/ф «Корисні підказки»
06:30 Сніданок з 1+1
09:15 Тележурнал «Життя відомих людей»
11:15 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
12:00 ТСН
12:30 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
14:00 ТСН
14:20 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
16:45 ТСН
17:15 Т/с «Дзвонар-2»
18:00 Журналістські розслідування «Секретні матеріали»
18:15 Інформаційна програма «Спецкор»
18:45 Інформаційно-розважальна програма «ДжеДАІ»
19:15 Пізнавальна програма «Помста природи»
19:30 ТСН
20:30 Журналістські розслідування «Гроші»
21:45 Політичне ток-шоу «Право на владу»
00:45 Т/с «Одного разу під Полтавою»
01:30 Т/с «Дзвонар-2»
03:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
04:00 Т/с «Подаруй мені щастя»
05:40 Т/с «Одного разу під Полтавою»
06:00 М/ф «Корисні підказки»
06:30 Сніданок з 1+1
09:15 Тележурнал «Життя відомих людей»
11:15 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
12:00 ТСН
12:30 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
14:00 ТСН
14:20 Інформаційно-розважальна програма «Твій день»
16:45 ТСН
17:15 Т/с «Дзвонар-2»
18:00 Журналістські розслідування «Секретні матеріали»
18:15 Інформаційна програма «Спецкор»
18:45 Інформаційно-розважальна програма «ДжеДАІ»
19:15 Пізнавальна програма «Помста природи»
19:30 ТСН
20:30 Т/с «Одного разу під Полтавою»
21:15 Ліга сміху
23:10 Ліга сміху
00:40 Т/с «Одного разу під Полтавою»
01:30 Т/с «Дзвонар-2»
03:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
04:00 Т/с «Подаруй мені щастя»
05:40 Т/с «Одного разу під Полтавою»
06:00 М/ф «Корисні підказки»
07:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
08:00 Сніданок. Вихідний
09:50 Т/с «Одного разу під Полтавою»
10:30 Світ навиворіт
11:30 Світ навиворіт
12:20 Ліга сміху
14:00 ТСН
14:45 Т/с «Дзвонар-2»
19:30 ТСН
20:15 Гумористична програма «Танька і Володька»
21:30 Вечірній квартал
23:00 Реаліті-шоу «Світське життя з Катериною Осадчою»
00:00 Реаліті-шоу «Світське життя з Катериною Осадчою»
01:15 Т/с «Одного разу під Полтавою»
03:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
04:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
05:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
06:00 М/ф «Корисні підказки»
07:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
08:00 Сніданок. Вихідний
08:50 Т/с «Одного разу під Полтавою»
09:40 Світ навиворіт
10:30 Світ навиворіт
12:20 Вечірній квартал
14:00 ТСН
14:45 Розсміши коміка
15:30 Т/с «Подаруй мені щастя»
19:30 ТСН
21:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
22:00 Розсміши коміка
23:30 Вечірній квартал
01:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
03:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
04:00 Т/с «Одного разу під Полтавою»
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.