07:50 Знай наших!
08:00 Кінозал «Малятко»
08:30 Чернівецький репортер
08:55 Висновки
09:55 Знай наших!
10:00 Візерунки дня
10:15 Афіша
10:20 Єдина країна
10:35 Світові новини
11:00 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
11:30 Музичний серпантин
12:00 Кінозал «Малятко»
12:30 Блискуча година
14:00 Знай наших!
14:10 Профі проти аматорів
14:30 Технотека
14:40 Хенд мейд
15:05 У фокусі Європа
15:30 Бла-бла таксі
16:00 Кінозал «Малятко»
17:00 В гарній формі
17:25 Домашні улюбленці
18:00 Єдина країна
18:15 Територія рішень
18:35 Огляд світових подій
18:55 Знай наших!
19:00 Єдина країна
19:30 У фокусі Європа
20:00 Чернівецький репортер
20:20 Візерунки дня
20:30 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
21:00 Кінозал «Малятко»
21:30 Висновки
22:30 Чернівецький репортер
22:50 Відкривай Німеччину
23:00 Профі проти аматорів
23:25 Технотека
23:35 Хенд мейд
00:00 Зоотема
00:30 Музичний серпантин
00:55 Знай наших!
01:00 Чернівецький репортер
01:20 Територія рішень
01:35 Знай наших!
01:40 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
07:50 Знай наших!
08:00 Кінозал «Малятко»
08:20 Візерунок дня
08:30 Чернівецький репортер
08:50 Відкривай Німеччину
09:00 Єдина країна
09:30 Назустріч сонцю
09:50 Знай наших!
10:00 Т/с «Еліза»
11:00 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
11:30 Музичний серпантин
12:00 Кінозал «Малятко»
12:30 Блискуча година
14:00 Знай наших!
14:10 Профі проти аматорів
14:30 Технотека
14:40 Хенд мейд
15:05 Глобал 3000
15:30 Невідомі Чернівці
16:00 Чернівецький репортер
16:15 Кінозал «Малятко»
17:00 Т/с «Еліза»
18:00 Чернівецький репортер
18:20 Назустріч сонцю
18:55 Знай наших!
19:00 Єдина країна
19:30 Глобал 3000
20:00 Чернівецький репортер
20:20 Візерунки дня
20:30 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
21:00 Музичний серпантин
21:30 Кінозал «Малятко»
22:00 Домашні улюбленці
22:25 Афіша
22:30 Чернівецький репортер
22:50 Відкривай Німеччину
23:00 Профі проти аматорів
23:20 Технотека
23:30 Хенд мейд
00:00 Невідомі Чернівці
00:30 Музичний серпантин
00:55 Знай наших!
01:00 Чернівецький репортер
01:20 Знай наших!
01:25 Територія рішень
01:40 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
02:30 Блискуча година
07:50 Знай наших!
08:00 Кінозал «Малятко»
08:20 Візерунок дня
08:30 Чернівецький репортер
08:50 Відкривай Німеччину
09:00 Єдина країна
09:20 Візерунки дня
09:30 Назустріч сонцю
09:50 Знай наших!
10:00 Т/с «Еліза»
11:00 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
11:30 Музичний серпантин
12:00 Кінозал «Малятко»
12:30 Блискуча година
14:00 Знай наших!
14:10 Профі проти аматорів
14:30 Технотека
14:40 Хенд мейд
15:05 Євромакс
15:30 Невідомі Чернівці
16:00 Чернівецький репортер
16:15 Кінозал «Малятко»
17:00 Т/с «Еліза»
18:00 Назустріч сонцю
18:55 Знай наших!
19:00 Єдина країна
19:30 Євромакс
20:00 Чернівецький репортер
20:20 Відкривай Німеччину
20:30 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
21:00 Музичний серпантин
21:30 Кінозал «Малятко»
22:00 Домашні улюбленці
22:25 Афіша
22:30 Чернівецький репортер
22:55 Відкривай Німеччину
23:00 Профі проти аматорів
23:20 Технотека
23:30 Хенд мейд
00:00 Невідомі Чернівці
00:30 Музичний серпантин
00:55 Знай наших!
01:00 Чернівецький репортер
01:20 Знай наших!
01:25 Територія рішень
01:40 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
02:30 Блискуча година
07:50 Знай наших!
08:00 Кінозал «Малятко»
08:20 Візерунок дня
08:30 Чернівецький репортер
08:50 Відкривай Німеччину
09:00 Єдина країна
09:20 Візерунки дня
09:30 Назустріч сонцю
09:50 Знай наших!
10:00 Т/с «Еліза»
11:00 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
11:30 Музичний серпантин
12:00 Кінозал «Малятко»
12:30 Блискуча година
14:00 Знай наших!
14:10 Профі проти аматорів
14:30 Технотека
14:40 Хенд мейд
15:05 Завтра-сьогодні
15:30 Невідомі Чернівці
16:00 Чернівецький репортер
16:15 Кінозал «Малятко»
17:00 Т/с «Еліза»
18:00 Чернівецький репортер
18:20 Назустріч сонцю
18:55 Знай наших!
19:00 Єдина країна
19:30 Завтра-сьогодні
20:00 Чернівецький репортер
20:20 Візерунок дня
20:30 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
21:30 Пряма відповідь
22:00 Домашні улюбленці
22:25 Афіша
22:30 Чернівецький репортер
22:55 Відкривай Німеччину
23:00 Профі проти аматорів
23:20 Технотека
23:30 Хенд мейд
00:00 Невідомі Чернівці
00:30 Музичний серпантин
00:55 Знай наших!
01:00 Чернівецький репортер
01:20 Знай наших!
01:25 Територія рішень
01:40 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
02:30 Блискуча година
07:50 Знай наших!
08:00 Кінозал «Малятко»
08:20 Візерунок дня
08:30 Чернівецький репортер
08:50 Відкривай Німеччину
09:00 Єдина країна
09:20 Візерунки дня
09:30 Назустріч сонцю
09:50 Знай наших!
10:00 Т/с «Еліза»
11:00 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
11:30 Музичний серпантин
12:00 Пряма відповідь
12:30 Блискуча година
14:00 Знай наших!
14:10 Профі проти аматорів
14:30 Технотека
14:40 Хенд мейд
15:05 В гарній формі
15:30 Невідомі Чернівці
16:00 Чернівецький репортер
16:20 Кінозал «Малятко»
17:00 Т/с «Еліза»
18:00 Чернівецький репортер
18:20 Назустріч сонцю
18:55 Знай наших!
19:00 Єдина країна
19:30 В гарній формі
20:00 Чернівецький репортер
20:20 Візерунок дня
20:30 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
21:00 Музичний серпантин
21:30 Кінозал «Малятко»
22:00 Домашні улюбленці
22:25 Афіша
22:30 Чернівецький репортер
22:55 Відкривай Німеччину
23:00 Профі проти аматорів
23:20 Технотека
23:30 Хенд мейд
00:00 Невідомі Чернівці
00:30 Музичний серпантин
00:55 Знай наших!
01:00 Чернівецький репортер
01:20 Знай наших!
01:25 Територія рішень
01:40 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
02:30 Блискуча година
07:50 Знай наших!
08:05 Кінозал «Малятко»
08:50 Знай наших!
09:00 Чернівецький репортер
09:15 Єдина країна
09:30 Афіша
09:35 Домашні улюбленці
10:00 Технотека
10:10 Сандей ньюз
10:30 В гарній формі
11:00 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
11:30 Хіт-парад
12:00 Єдина країна
12:25 Паті
12:40 Територоія рішень
13:00 Кінозал «Малятко»
13:50 Знай наших!
14:00 Блискуча година
14:30 Кліпографія
15:40 Знай наших!
15:50 Кінозал «Малятко»
16:40 Знай наших!
16:45 Життя в цифрі
17:00 Висновки
18:00 Євромакс
18:30 Глобал 3000
19:00 Чернівецький репортер
19:20 Єдина країна
19:40 Паті
20:10 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
20:45 Музичний серпантин
21:00 Кліпографія
21:20 Хіт-парад
21:35 Сандей ньюз
21:55 Знай наших!
22:00 ІІІ міжнародний турнір Погодіних
23:00 В гарній формі
23:30 Завтра - сьогодні
00:00 Висновки
01:00 Чернівецький репортер
01:25 Єдина країна
01:45 Знай наших!
01:50 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
02:30 Блискуча година
07:50 Знай наших!
08:05 По копаному
08:30 Кінозал «Малятко»
08:55 Знай наших!
09:00 Висновки
10:00 Чернівецький репортер
10:25 Єдина країна
10:50 Сандей ньюз
11:00 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
11:30 Хіт-парад
12:00 Єдина країна
12:25 Кліпографія
13:00 Кінозал «Малятко»
13:55 Знай наших!
14:00 Блискуча година
15:30 Знай наших!
15:45 Кінозал «Малятко»
17:00 Технотека
17:10 Завтра - сьогодні
17:40 ІІІ міжнародний турнір Погодіних
18:40 Огляд світових подій
19:05 В гарній формі
19:30 Домашні улюбленці
20:10 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
20:40 Музичний серпантин
21:00 Секрети замків Великобританії
21:55 Знай наших!
22:00 Бла-бла таксі
22:30 Хенд мейд
23:00 В гарній формі
23:30 Невідомі Чернівці
00:00 Технотека
01:45 Знай наших!
01:50 Програма привітань «Вулиця Святкова, 1»
02:30 «
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.