07:00 Студыя Белсат
08:00 ПроСвет
08:35 Кожны з нас
09:35 Маю права
09:55 М/с «Жэстачайшы мульт»
10:15 Мова нанова, «Галоўны рэвалюцыйны гіт «Муры»
10:35 Лукавыя навіны
10:45 Стагоддзе Азіі
11:35 Кананічныя
13:20 Х/ф «Як шаленыя»
15:15 Самыя дзіўныя дамы на свеце
16:05 Ельня
16:35 Леанарда: чалавек, які ўратаваў навуку
17:30 Лабірынты, «Янка Купала: таямніца смерці»
18:15 Сведкі, «Дзень Волі 25 сакавіка 2000 года»
18:30 Невядомая Беларусь, «Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма»
19:10 Загадкі беларускай гісторыі
19:30 Вось так
20:00 Студыя Белсат
21:00 Аб’ектыў
21:20 Размова дня
21:35 Х/ф «Абліччы кахання»
23:10 Студыя Белсат
00:05 Аб’ектыў
00:35 Размова дня
00:50 Загадкі беларускай гісторыі
01:05 Хай так
01:30 Перапынак ў вяшчанні
07:00 Студыя Белсат
08:00 Аб’ектыў
08:20 Размова дня
08:35 Загадкі беларускай гісторыі
08:55 Рэпартаж. Пайсці і не вярнуцца
09:25 Аб’яднанае каралеўства попу, «Бітлз», Боўі, Бонд»
10:20 Невядомая Беларусь, «Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма»
11:00 Мова нанова, «Галоўны рэвалюцыйны гіт «Муры»
11:20 Х/ф «Вечарынка»
12:30 Т/с «Лялька»
13:55 Студыя Белсат
14:55 Аб’ектыў
15:15 Размова дня
15:30 Загадкі беларускай гісторыі
15:50 Сума
16:45 Стагоддзе Азіі
17:30 М/с «Жэстачайшы мульт»
17:55 Лукавыя навіны
18:05 Маю права
18:25 Вечаровы шпіль
18:45 Над Неманом
19:05 Беларускі свет
19:30 Вось так
20:00 Студыя Белсат
21:00 Аб’ектыў
21:20 Размова дня
21:35 Top Gear
22:30 Х/ф «Пан вайны»
00:35 Студыя Белсат
01:35 Аб’ектыў
01:55 Размова дня
02:15 Над Неманом
02:30 Беларускі свет
02:50 Перапынак ў вяшчанні
07:00 Студыя Белсат
08:00 Аб’ектыў
08:20 Размова дня
08:35 Над Неманом
08:55 Беларускі свет
09:15 Рэпартаж. Пайсці і не вярнуцца, «3-я серыя»
09:45 Давайце разбірацца
10:05 М/с «Жэстачайшы мульт»
10:25 Леанарда: чалавек, які ўратаваў навуку
11:20 Х/ф «Абліччы кахання»
12:55 Intermarium
13:40 Студыя Белсат
14:40 Аб’ектыў
15:05 Размова дня
15:20 Над Неманом
15:40 Беларускі свет
16:00 Т/с «Лялька»
17:20 Давайце разбірацца
17:40 Хай так
18:10 Шчыра кажучы
18:30 Кожны з нас
19:30 Вось так
20:00 Студыя Белсат
21:00 Аб’ектыў
21:20 Размова дня
21:35 Т/с «Малады Пілсудскі»
22:20 Т/с «Адзіны позірк»
23:15 Чын-Чыны ў краіне цудаў
00:09 Партызанскі Новы год
01:45 Студыя Белсат
02:40 Аб’ектыў
03:05 Размова дня
03:20 Шчыра кажучы
03:45 Кожны з нас
04:35 Перапынак ў вяшчанні
07:00 Студыя Белсат
08:00 Аб’ектыў
08:20 Размова дня
08:35 Шчыра кажучы
08:55 Кожны з нас
09:55 Хатні гвалт
10:20 Беларускі свет
10:45 Над Неманом
11:00 Т/с «Малады Пілсудскі»
11:45 Мова нанова, «Галоўны рэвалюцыйны гіт «Муры»
12:05 Т/с «Адзіны позірк»
12:55 Top Gear
13:45 Студыя Белсат
14:45 Аб’ектыў
15:10 Размова дня
15:25 Шчыра кажучы
15:45 Кожны з нас
16:40 Лабірынты, «Янка Купала: таямніца смерці»
17:20 Т/с «Малады Пілсудскі»
18:05 Мова нанова, «Галоўны рэвалюцыйны гіт «Муры»
18:20 Вяскоўцы
18:50 Я - каардынатарка, «Чаму жанчыны выйшлі на вуліцы?»
19:05 Давайце разбірацца
19:30 Вось так
20:00 Студыя Белсат
21:00 Аб’ектыў
21:20 Размова дня
21:35 ПроСвет
22:15 Ноч над начамі
23:50 Студыя Белсат
00:50 Аб’ектыў
01:10 Размова дня
01:25 Я - каардынатарка, «Чаму жанчыны выйшлі на вуліцы?»
01:45 Давайце разбірацца
02:05 ПроСвет
02:40 Перапынак ў вяшчанні
07:00 Студыя Белсат
08:00 Аб’ектыў
08:20 Размова дня
08:35 Я - каардынатарка, «Чаму жанчыны выйшлі на вуліцы?»
08:55 Давайце разбірацца
09:15 ПроСвет
09:55 Лабірынты, «Янка Купала: таямніца смерці»
10:35 Загадкі беларускай гісторыі
10:50 Невядомая Беларусь
11:35 Вяскоўцы
12:05 Невядомая Беларусь, «Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма»
12:45 Студыя Белсат
13:45 Аб’ектыў
14:10 Размова дня
14:25 Я - каардынатарка, «Чаму жанчыны выйшлі на вуліцы?»
14:45 Давайце разбірацца
15:05 ПроСвет
15:45 Хай так
16:10 Ноч над начамі
17:45 Шчыра кажучы
18:05 Кожны з нас
19:05 Маю права
19:30 Вось так
20:00 Студыя Белсат
21:00 Аб’ектыў
21:20 Лукавыя навіны
21:35 Без акрэдытацыі
22:15 Т/с «Рэдл»
23:30 Х/ф «Франц»
01:25 Студыя Белсат
02:20 Аб’ектыў
02:40 Маю права
03:05 Лукавыя навіны
03:20 Без акрэдытацыі
04:00 Перапынак ў вяшчанні
07:00 Студыя Белсат
08:00 Аб’ектыў
08:20 Маю права
08:40 Лукавыя навіны
08:55 М/с «Пеўнік Спеўнік»
09:00 М/с «Востраў Баю-бай»
09:15 М/ф «Бамсэ і дачка ведзьмы»
09:20 Лавец ураганаў
10:10 Кожны з нас
11:05 Маю права
11:30 Без акрэдытацыі
12:10 Беларускі свет
12:35 Над Неманом
12:50 Прыступкі да свабоды
13:10 Т/с «Лялька»
14:30 Т/с «Прэса»
15:20 Intermarium
16:10 Сенсацыі XX стагоддзя, «Таемная гульня»
17:00 Х/ф «Франц»
18:55 Т/с «Малады Пілсудскі»
19:40 Стагоддзе Азіі
20:30 Хай так
21:00 Аб’ектыў
21:15 Вечаровы шпіль
21:35 Х/ф «Кураня са слівамі»
23:05 Аб’ектыў
23:20 Т/с «Адзіны позірк»
00:15 Хай так
00:45 Без акрэдытацыі
01:25 Перапынак ў вяшчанні
07:00 Аб’ектыў
07:15 ПроСвет
07:50 М/с «Пеўнік Спеўнік»
08:00 М/с «Востраў Баю-бай»
08:10 М/ф «Бамсэ і дачка ведзьмы»
08:20 Лавец ураганаў
09:10 Вяскоўцы
09:40 Загадкі беларускай гісторыі
09:55 Маю права
10:15 Без акрэдытацыі
11:00 Хай так
11:30 Т/с «Лялька»
12:50 Т/с «Прэса»
13:40 Лукавыя навіны
13:50 Вечаровы шпіль
14:15 Невядомая Беларусь
14:55 Стагоддзе Азіі
15:45 Т/с «Малады Пілсудскі»
16:30 Х/ф «Кураня са слівамі»
18:00 Вялікі Бастэр
19:40 Невядомая Беларусь
20:15 Мова нанова
20:35 М/с «Жэстачайшы мульт»
21:00 Студыя Белсат
22:00 Intermarium, «Масоны на землях Рэчы Паспалітай»
22:45 Х/ф «Пэўнасць»
00:25 Студыя Белсат
01:35 Т/с «Рэдл»
02:50 Вечаровы шпіль
03:05 Перапынак ў вяшчанні
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.