07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня, «Тушаная рэпа і салата з лебяды»
08:05 Навіны культуры
08:15 Х/ф «Чорны прынц»
09:50 Нацыянальны хіт-парад
10:45 Т/с «Мертвыя душы», 1 с.
11:55 Навіны культуры
12:05 Беларуская кухня, «Боршч з клецкамі»
12:35 Наперад ў мінулае
13:00 Суразмоўцы, «Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча»
13:15 Жывая спадчына, «Мастацкія практыкі саломапляцення Брэсцкай вобласці»
13:45 Х/ф «Таткі», 4 с.
16:45 Т/с «Мертвыя душы», 1 с.
17:55 Люблю и памятаю, «Аўтарская праграма Уладзіміра Арлова. Дырыжор Петр Вандзілоўскі»
18:35 Х/ф «Чорны прынц»
20:15 Гісторыя. Факты
20:30 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Вялікае кіно, «Ляцяць жураўлі»
21:30 Х/ф «Ляцяць жураўлі»
23:05 Кадры жыцця, «Мастацкі кіраўнік Беларускага дзяржаўнага ансамбля народнай музыкі «Свята» Вячаслаў Статкевіч»
00:00 Навіны культуры
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня, «Перапечкі і чыкуляда»
08:05 Навіны культуры
08:15 Т/с «Кураж», «1-я серыя», 1 с.
09:10 Т/с «Кураж», «2-я серыя», 2 с.
10:05 Галоўны дзень, «Бітва за Маскву»
10:40 Т/с «Мертвыя душы», «2-я серыя», 2 с.
12:00 Навіны культуры
12:15 Беларуская кухня, «Рулецікі з печанню»
12:45 Сваімі словамі
13:20 Жывая спадчына, «Абрад «Перанос Варварынскай свечкі» (в. Басценавічы)»
13:50 За жыцце!
14:55 Х/ф «Бітва за Маскву», «Агрэсія. 1-я серыя», 1 с.
16:15 Навіны культуры
16:25 Т/с «Мертвыя душы», «2-я серыя», 2 с.
17:50 Галоўны дзень, «Бітва за Маскву»
18:25 Т/с «Кураж», «1-я серыя», 1 с.
19:20 Т/с «Кураж», «2-я серыя», 2 с.
20:15 Архітэктура Беларусі
20:30 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Х/ф «Бітва за Маскву», «Агрэсія. 1-я серыя», 1 с.
22:25 Кадры жыцця, «Аператар, рэжысер, пісьменнік Юрый Ялхоў»
23:20 Навіны культуры
23:30 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня, «Квас з селядцом»
08:05 Навіны культуры
08:15 Т/с «Кураж», «3-я серыя», 3 с.
09:10 Т/с «Кураж», «4-я серыя», 4 с.
10:05 Галоўны дзень, «Клімент Варашылаў»
10:45 Т/с «Мертвыя душы», 3 с.
12:00 Навіны культуры
12:15 Беларуская кухня, «Сырнікі»
12:45 Сваімі словамі
13:20 Жывая спадчына, «Мастацкія практыкі саломапляцення (Мінская вобласць)»
13:50 Напярэдадні Пераможнай Вясны
14:40 Х/ф «Бітва за Маскву», «Агрэсія. 2-я серыя», 2 с.
16:15 Навіны культуры
16:25 Т/с «Мертвыя душы», 3 с.
17:45 Галоўны дзень, «Клімент Варашылаў»
18:25 Т/с «Кураж», «3-я серыя», 3 с.
19:20 Т/с «Кураж», «4-я серыя», 4 с.
20:15 Архітэктура Беларусі
20:30 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Х/ф «Бітва за Маскву», «Агрэсія. 2-я серыя», 2 с.
22:35 Кадры жыцця, «Музыкант, паэт-песеннік Алег Жукаў»
23:30 Навіны культуры
23:40 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня, «Багатая бонда»
08:05 Навіны культуры
08:15 Т/с «Кураж», «5-я серыя», 5 с.
09:10 Т/с «Кураж», «6-я серыя», 6 с.
10:05 Апошні дзень, «Іван Конеў»
10:45 Т/с «Мертвыя душы», «4-я серыя», 4 с.
12:05 Навіны культуры
12:15 Беларуская кухня, «Капытцы»
12:45 Сваімі словамі
13:25 Жывая спадчына
13:55 Балада пра вайну
14:50 Х/ф «Бітва за Маскву», «Тайфун. 1-я серыя», 3 с.
16:15 Навіны культуры
16:25 Т/с «Мертвыя душы», «4-я серыя», 4 с.
17:45 Апошні дзень, «Іван Конеў»
18:25 Т/с «Кураж», «5-я серыя», 5 с.
19:20 Т/с «Кураж», «6-я серыя», 6 с.
20:15 Архітэктура Беларусі
20:30 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Х/ф «Бітва за Маскву», «Тайфун. 1-я серыя», 3 с.
22:30 Кадры жыцця, «Заслужаная артыстка Рэспублікі Беларусь Жанэт»
23:25 Навіны культуры
23:35 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:15 Т/с «Кураж», «7-я серыя», 7 с.
09:10 Т/с «Кураж», «8-я серыя», 8 с.
10:05 Апошні дзень, «Юрый Андропаў»
10:40 Т/с «Мертвыя душы», «5-я серыя», 5 с.
12:10 Навіны культуры
12:20 Сіла веры
12:45 Сваімі словамі
13:25 Канцэрт вакальнай групы «Viva»
14:30 Х/ф «Бітва за Маскву», «Тайфун. 2-я серыя», 4 с.
16:05 Навіны культуры
16:15 Т/с «Мертвыя душы», «5-я серыя», 5 с.
17:45 Апошні дзень, «Юрый Андропаў»
18:25 Т/с «Кураж», «7-я серыя», 7 с.
19:20 Т/с «Кураж», «8-я серыя», 8 с.
20:15 Архітэктура Беларусі
20:30 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Х/ф «Бітва за Маскву», «Тайфун. 2-я серыя», 4 с.
22:35 Кадры жыцця, «Спявачка, вядучая, рэжысер, мастацкі кіраўнік культурна-спартыўнага цэнтра Мінскага аддзялення Беларускай чыгункі Ганна Сцепанко»
23:25 Навіны культуры
23:40 Архітэктура Беларусі
07:30 Сіла веры
08:00 Навіны культуры
08:10 М/ф «Крокодил Гена»
08:30 Х/ф «Укол парасонам»
10:05 Я хачу гэта ўбачыць!
10:30 Беларуская кухня, «Рыба, тушаная ў смятане. Рыба вяленая»
11:00 То! Лато
11:30 Т/с «Народжаная рэвалюцыяй», 9 с.
12:57 Т/с «Народжаная рэвалюцыяй», 10 с.
14:25 Навіны культуры
14:40 Навукаманія
15:05 Кампазітары Беларусі
15:30 Люблю и памятаю, «Пісьменнік і сцэнарыст Уладзімір Караткевіч»
16:10 Х/ф «Дзікае паляванне караля Стаха»
18:25 Камертон, «Дырыжор, заслужаны дзеяч мастацтваў Рэспублікі Беларусь Мікалай Калядка»
18:50 Х/ф «Іванава дзяцінства»
20:25 Суразмоўцы, «Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча»
20:40 Калыханка
21:05 Х/ф «Дзе знаходзіцца нафелет?»
22:25 Леаніды не вернуцца на зямлю
00:00 Запiскi на палях, «Уладзімір Караткевіч: трафей дзікага палявання»
07:30 М/ф «Последний лепесток»
07:55 Святынi Беларусi
08:25 Навіны культуры
08:35 Х/ф «Дрэвы на асфальце»
09:55 Наперад ў мінулае
10:20 Беларуская кухня, «Крэпка каша»
10:45 Нацыянальны хіт-парад
11:40 Сваімі словамі
12:15 Асобы, «Кірыла Тураўскі»
12:25 Навіны культуры
12:40 Х/ф «Укол парасонам»
14:10 Я хачу гэта ўбачыць!
14:40 Х/ф «Іванава дзяцінства»
16:10 Кадры жыцця, «Заслужаная артыстка Рэспублікі Беларусь Ірына Нарбекава»
17:05 Х/ф «Водитель автобуса»
19:20 Х/ф «Дзе знаходзіцца нафелет?»
20:40 Калыханка
21:05 Т/с «Народжаная рэвалюцыяй», 9 с.
22:30 Т/с «Народжаная рэвалюцыяй», 10 с.
23:55 Люблю и памятаю, «Аўтарская праграма Уладзіміра Арлова»
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.