06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Нацыянальны хіт-парад
08:20 Х/ф «У 6 гадзін вечара пасля вайны»
09:50 Кадры жыцця
10:45 Архітэктура Беларусі
11:00 Навіны культуры
11:20 Беларуская кухня
11:50 Наперад у мінулае
12:15 Т/с «Сямнаццаць імгненняў вясны»
14:30 Навукаманія
14:55 Я хачу гэта ўбачыць!
15:25 Этот мир придуман не нами
17:10 Х/ф «У 6 гадзін вечара пасля вайны»
18:40 Навіны культуры
19:00 Кафедра
19:10 Жывая спадчына
19:40 Калыханка
20:05 Т/с «Сямнаццаць імгненняў вясны»
22:25 Навіны культуры
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Апошні дзень
08:00 Х/ф «Нечакана-негадана»
09:25 "Вызваленне». Фільм першы «Час вярнуцца з вайны»
09:50 Т/с «Жукаў»
10:45 Крылы Перамогі
11:00 Навіны культуры
11:20 Беларуская кухня
11:50 Сваімі словамі
12:30 Т/с «Строгавы»
14:50 Бенедыкт Дыбоўскі. Тайны Свяшчэннага мора
15:30 Х/ф «Нечакана-негадана»
16:55 Апошні дзень
17:35 Т/с «Жукаў»
18:30 "Ваша лато», «Пяцёрачка»
19:00 Кафедра
19:10 "Жывая спадчына». Абрад «Провады русалкі»
19:40 Калыханка
20:05 Т/с «Строгавы»
22:25 Навіны культуры
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Апошні дзень
08:00 Х/ф «Ішоў чацвёрты год вайны...»
09:25 "Вызваленне». Фільм другі «Вайна збітых лётчыкаў»
09:55 Т/с «Жукаў»
10:50 Крылы Перамогі
11:00 Навіны культуры
11:20 Беларуская кухня
11:50 Сваімі словамі
12:30 Т/с «Строгавы»
14:50 Караль Ян Чапскі
15:40 Х/ф «Ішоў чацвёрты год вайны...»
17:05 Апошні дзень
17:45 Т/с «Жукаў»
18:40 Навіны культуры
19:00 Кафедра
19:10 "Жывая спадчына». Абрад «Перанос Міхайлаўскай свечкі»
19:40 Калыханка
20:05 Т/с «Строгавы»
22:20 Навіны культуры
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Легенды кіно
08:00 Х/ф «Зайчык»
09:25 "Вызваленне». Фільм трэці «Галасы спаленых вёсак»
09:50 Т/с «Жукаў»
10:45 Крылы Перамогі
11:00 Навіны культуры
11:20 Беларуская кухня
11:50 Сваімі словамі
12:30 Т/с «Строгавы»
14:55 Зельдовіч. Тэорыя гарэння і выбуху
15:40 Х/ф «Зайчык»
17:05 Легенды кіно
17:40 Т/с «Жукаў»
18:40 Навіны культуры
19:00 Кафедра
19:10 Жывая спадчына
19:40 Калыханка
20:05 Т/с «Строгавы»
22:30 Навіны культуры
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Апошні дзень
08:05 Х/ф «Інспектар ДАІ»
09:25 "Вызваленне». Фільм чацвёрты «Дарогі перамог»
09:50 Т/с «Жукаў»
10:45 Крылы Перамогі
11:00 Навіны культуры
11:20 Сіла веры
11:50 Сваімі словамі
12:30 Т/с «
14:50 Генерал Корж
15:40 Х/ф «Інспектар ДАІ»
17:00 Апошні дзень
17:40 Т/с «Жукаў»
18:40 Навіны культуры
19:00 "Кафедра». «Стараабрадніцтва на Беларусі». Як двайная літара «И»
19:10 Жывая спадчына
19:40 Калыханка
20:05 Т/с «
22:30 Навіны культуры
06:30 М/ф «Царевна-лягушка»
07:10 Сіла веры
07:35 Навіны культуры
07:55 Х/ф «Свой хлопец»
09:00 Народны майстар
09:25 Беларуская кухня
09:55 Х/ф «Зніклая экспедыцыя»
12:05 Х/ф «Залатая рэчка»
13:40 Навіны культуры
14:00 Х/ф «Няўдачлівыя»
15:35 "Я сэрца аддам Беларусі». Юбілейны канцэрт мастацкага кіраўніка ансамбля «Свята»
17:05 Х/ф «Сышчык»
19:25 Суразмоўцы
19:40 Калыханка
20:05 Х/ф «Незнаёмы наследнік»
21:30 Дзяржаўны камерны аркестр Рэспублікі Беларусь. Юбілейны канцэрт
06:30 М/ф «Верните Рекса»
06:45 Святыні Беларусі
07:15 Навіны культуры
07:35 Х/ф «Незнаёмы наследнік»
09:00 Наперад у мінулае
09:25 Беларуская кухня
09:55 Нацыянальны хіт-парад
10:50 Х/ф «Няўдачлівыя»
12:20 Навіны культуры
12:45 "Кіно маёй краіны». Частка чацвёртая «Другое нараджэнне»
13:25 Урачыстае адкрыццё Міжнароднага конкурсу піяністаў «Мінск - 2021»
14:55 Х/ф «
17:10 Кадры жыцця
18:05 Х/ф «Свой хлопец»
19:10 Кампазітары Беларусі
19:40 Калыханка
20:05 Х/ф «Зніклая экспедыцыя»
22:15 Х/ф «Залатая рэчка»
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.