06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Нацыянальны хіт-парад
08:15 Я хачу гэта ўбачыць!
08:40 Х/ф «Залатая міна»
11:00 Навіны культуры
11:15 Беларуская кухня
11:50 Наперад у мінулае
12:10 Апошні дзень
12:45 Т/с «Вечны кліч»
14:10 Навукаманія
14:35 Х/ф «Жандар з Сен-Трапэ»
16:10 Кадры жыцця
17:05 Х/ф «Залатая міна»
19:20 Навіны культуры
19:40 Калыханка
20:05 Апошні дзень
20:40 Т/с «Вечны кліч»
22:05 Фарбы памяці
22:30 Навіны культуры
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Размовы пра духоўнае
07:35 Т/с «Бярозка»
09:20 Я хачу гэта ўбачыць!
09:50 Х/ф «Мая Анфіса»
11:00 Навіны культуры
11:20 Беларуская кухня
11:50 Наперад у мінулае
12:20 Апошні дзень
12:55 Т/с «Вечны кліч»
14:05 Камертон
14:30 Навагодні «Блакітны агеньчык»
15:25 Х/ф «Мая Анфіса»
16:40 Т/с «Бярозка»
18:30 "Ваша лато», «Пяцёрачка»
19:00 Суразмоўцы
19:20 Навіны культуры
19:40 Калыханка
20:05 Апошні дзень
20:40 Т/с «Вечны кліч»
21:50 Фарбы памяці
22:15 Навіны культуры
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Т/с «Бярозка»
09:15 Я хачу гэта ўбачыць!
09:40 Х/ф «Маці і мачаха»
11:00 Навіны культуры
11:20 Беларуская кухня
11:50 Наперад у мінулае
12:20 Апошні дзень
12:55 Т/с «Вечны кліч»
14:10 Камертон
14:35 Люди встречаются…
15:40 Х/ф «Маці і мачаха»
17:00 Т/с «Бярозка»
18:55 Гукі ў футляры
19:20 Навіны культуры
19:40 Калыханка
20:05 Апошні дзень
20:40 Т/с «Вечны кліч»
21:55 Фарбы памяці
22:20 Навіны культуры
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Т/с «Бярозка»
09:15 Я хачу гэта ўбачыць!
09:40 Х/ф «Дрэвы на асфальце»
11:00 Навіны культуры
11:20 Беларуская кухня
11:50 Наперад у мінулае
12:20 Апошні дзень
12:55 Т/с «Вечны кліч»
14:05 Камертон
14:30 "Пераможцам - слава!» Канцэрт Беларускага дзяржаўнага ансамбля «Песняры»
15:40 Х/ф «Дрэвы на асфальце»
17:00 Т/с «Бярозка»
18:55 Гукі ў футляры
19:20 Навіны культуры
19:40 Калыханка
20:05 Апошні дзень
20:40 Т/с «Вечны кліч»
21:50 Фарбы памяці
22:15 Навіны культуры
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Навіны культуры
07:25 Т/с «Бярозка»
09:15 Я хачу гэта ўбачыць!
09:40 Х/ф «Бяром усё на сябе»
11:00 Навіны культуры
11:20 Беларуская кухня
11:45 Сіла веры
12:15 Апошні дзень
12:55 Т/с «Вечны кліч»
14:00 Карагод у Новы год
15:25 Архітэктура Беларусі
15:40 Х/ф «Бяром усё на сябе»
17:00 Т/с «Бярозка»
18:55 Камертон
19:20 Навіны культуры
19:40 Калыханка
20:05 Апошні дзень
20:40 Т/с «Вечны кліч»
21:50 Фарбы памяці
22:15 Навіны культуры
06:30 Сіла веры
07:00 Навіны культуры
07:15 М/ф «Золотая антилопа»
07:45 Х/ф «Калі ласка, або Пабочным асобам уваход забаронены!»
09:00 Народны майстар
09:25 Беларуская кухня
09:55 Я хачу гэта ўбачыць!
10:20 Х/ф «Турэцкі гамбіт»
14:00 Навукаманія
14:25 Навіны культуры
14:45 Гэта - шчасце
15:50 Х/ф «Жандарм у Нью-Ёрку»
17:30 Майстэрня. Гісторыя аднаго мастака
17:55 Х/ф «Максім Перапяліца»
19:25 Суразмоўцы
19:40 Калыханка
20:05 Х/ф «Кар'ера Дзімы Горына»
21:40 Канцэрт «Recordare»
06:30 Святыні Беларусі
07:00 Навіны культуры
07:20 Х/ф «Кар'ера Дзімы Горына»
09:00 Наперад у мінулае
09:25 Беларуская кухня
09:55 Нацыянальны хіт-парад
10:45 Х/ф «Максім Перапяліца»
12:20 Народны майстар
12:45 Сваімі словамі
13:25 Архітэктура Беларусі
13:40 Навіны культуры
14:00 Х/ф «Жандарм у Нью-Ёрку»
15:40 Дж.Пучыні. «Багема»
17:35 Х/ф «Калі ласка, або Пабочным асобам уваход забаронены!»
18:50 Кадры жыцця
19:40 Калыханка
20:05 Х/ф «Турэцкі гамбіт»
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.