07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:25 Нацыянальны хіт-парад
09:15 Я хачу гэта ўбачыць!
09:40 Х/ф «Помні імя сваё»
11:20 Люблю і памятаю
12:00 Навіны культуры
12:20 Беларуская кухня
12:50 Наперад у мінулае
13:15 Апошні дзень
13:55 Навукаманія
14:20 П.І.Чайкоўскі. «Шчаўкунок»
16:10 Архітэктура Беларусі
16:25 Х/ф «Вязень замка Іф»
20:20 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Апошні дзень
21:40 Х/ф «Каліна чырвоная»
23:30 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:25 Т/с «Людміла»
10:00
10:25 Архітэктура Беларусі
10:40 Х/ф «Падарожжа будзе прыемным»
12:00 Навіны культуры
12:20 Беларуская кухня
12:45 Я ведаю
14:10 Апошні дзень
14:45 Т/с «Смерць шпіёнам!»
16:35 Х/ф «Падарожжа будзе прыемным»
17:55 Т/с «Людміла»
19:30 "Ваша лато», «Пяцёрачка»
20:00 Суразмоўцы
20:20 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Апошні дзень
21:40 Т/с «Смерць шпіёнам!»
23:35 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:25 Т/с «Людміла»
10:00 Кадры жыцця
10:55 Х/ф «Кантрольная па спецыяльнасці»
12:00 Навіны культуры
12:20 Беларуская кухня
12:45 Я ведаю
14:05 Легенды кіно
14:30 Т/с «Смерць шпіёнам!»
16:15 Х/ф «Кантрольная па спецыяльнасці»
17:20 Маладыя теленты Беларусі
18:20 Т/с «Людміла»
19:55 "Артэфакты». Манаграфія Казіміра Семяновіча «Вялікае майстэрства артылерыі»
20:20 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Легенды кіно
21:25 Т/с «Смерць шпіёнам!»
23:15 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:25 Т/с «Людміла»
09:55 Кадры жыцця
10:50 Жаніцьба Бальзамінава
12:00 Навіны культуры
12:10 Беларуская кухня
12:45 Я ведаю
13:55 Апошні дзень
14:30 Т/с «Смерць шпіёнам!»
16:15 Жаніцьба Бальзамінава
17:20 Маладыя таленты Беларусі
18:25 Т/с «Людміла»
19:55 Артэфакты
20:20 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Апошні дзень
21:45 Т/с «Смерць шпіёнам!»
23:35 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:25 Т/с «Людміла»
10:00 Кадры жыцця
10:50 Х/ф «У квадраце 45»
12:00 Навіны культуры
12:20 Сіла веры
12:45 Я ведаю
14:00 Легенды кіно
14:25 Т/с «Смерць шпіёнам!»
16:15 Х/ф «У квадраце 45»
17:25 "Напярэдадні Пераможнай Вясны». Канцэрт Тамары Гвердцытэлі «Балада пра вайну»
18:20 Т/с «Людміла»
19:55 Артэфакты
20:20 Навіны культуры
20:40 Калыханка
21:05 Легенды кіно
21:30 Т/с «Смерць шпіёнам!»
23:20 Архітэктура Беларусі
07:15 М/ф «Сказка о царе Салтане»
08:10 Сіла веры
08:35 Навіны культуры
08:55 Х/ф «Пасля кірмашу»
10:00 Жывая спадчына
10:25 Беларуская кухня
10:55 Х/ф «Шэрлак Холмс і доктар Ватсан»
13:15 Навукаманія
13:40 Навіны культуры
13:55 Х/ф «Паўторны шлюб»
15:40 Дзяржаўны акадэмічны сімфанічны аркестр Рэспублікі Беларусь. Канцэрт да 250-годдзя з дня нараджэння Людвіга ван Бетховена
17:10 Легенды кіно
17:45 Х/ф «У бары брусніцы»
20:25 Суразмоўцы
20:40 Калыханка
21:05 Х/ф «Трэмбіта»
22:35 "Класіка сусветнага кіно». Фільм Інгмара Бергмана «Усмешкі летняй ночы»
22:45 Х/ф «Усмешкі летняй ночы»
07:20 М/ф «Опять двойка»
07:40 Святыні Беларусі
08:05 Навіны культуры
08:25 Х/ф «Трэмбіта»
10:00 Наперад у мінулае
10:20 Беларуская кухня
10:50 Нацыянальны хіт-парад
11:40 Сваімі словамі
12:20 Легенды кіно
12:55 Х/ф «У бары брусніцы»
15:30 Навіны культуры
15:50 Х/ф «Паўторны шлюб»
17:30 "Мы вам жадаем». Канцэрт з удзелам ансамбляў «Свята» і «Бяседа»
18:25 Х/ф «Безыменная зорка»
20:40 Калыханка
21:05 Х/ф «Шэрлак Холмс і доктар Ватсан»
23:25 Маладыя таленты Беларусі
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.