07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:25 Гэты дзень
08:30 Нацыянальны хіт-парад
09:20 Х/ф «Штармавое папярэджанне»
10:40 Навукаманія
11:00 Архітэктура Беларусі
11:20 Апошні дзень
12:00 Навіны культуры
12:15 Гэты дзень
12:20 Беларуская кухня
12:50 Спявае Беларусь
13:45 Наперад у мінулае
14:05 "Вызваленне». Дакументальны цыкл. «Пражская наступальная аперацыя»
14:35 Т/с «Варыянт «Амега»
15:50 Люблю і памятаю
16:30 Х/ф « Штармавое папярэджанне»
17:50 Легенды музыкі
18:10 Канцэрт ВІА «Поющие гитары». «Нет тебя прекрасней»
19:25 "Вызваленне». Дакументальны цыкл. «Пражская наступальная аперацыя»
19:50 "Тэатр у дэталях». Опера Нацыянальнага акадэмічнага Вялікага тэатра оперы і балета Рэспублікі Беларусь «Саламея»
20:15 Навіны культуры
20:35 Гэты дзень
20:40 Калыханка
21:05 Апошні дзень
21:45 Т/с «Варыянт «Амега»
23:00 Артэфакты
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:25 Гэты дзень
08:30 Т/с «Ліквідацыя»
09:20 Камертон
09:50 Т/с «Інспектар Лосеў»
11:00 Архітэктура Беларусі
11:20 Апошні дзень
12:00 Навіны культуры
12:20 Беларуская кухня
12:40 Спявае Беларусь
13:35 Легенды музыкі
14:05 "Вызваленне». Дакументальны цыкл. «Капітуляцыя Германіі»
14:20 Грані Перамогі
14:50 Т/с «Варыянт «Амега»
16:00 Канцэрт вакальнай групы «Чысты голас»
17:05 Т/с «Інспектар Лосеў»
18:15 Т/с «Ліквідацыя»
19:05 "Вызваленне». Дакументальны цыкл. «Капітуляцыя Германіі»
19:30 "Ваша лато», «Пяцёрачка»
20:00 Суразмоўцы
20:15 Навіны культуры
20:35 Гэты дзень
20:40 Калыханка
21:05 Апошні дзень
21:45 Т/с «Варыянт «Амега»
22:55 Легенды музыкі
23:20 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:25 Гэты дзень
08:30 Т/с «Ліквідацыя»
09:20 Камертон
09:50 Т/с «Інспектар Лосеў»
11:00 Архітэктура Беларусі
11:20 Апошні дзень
12:00 Навіны культуры
12:15 Гэты дзень
12:20 Беларуская кухня
12:50 Спявае Беларусь
13:40 Легенды музыкі
14:05 "ВМФ СССР. Хроніка Перамогі». Дакументальны цыкл. «Лінкор «Марат»
14:35 Грані Перамогі
15:00 Т/с «Варыянт «Амега»
16:15 Гэта - шчасце
17:20 Т/с «Інспектар Лосеў»
18:35 Т/с «Ліквідацыя»
19:25 "ВМФ СССР. Хроніка Перамогі». Дакументальны цыкл. «Лінкор «Марат»
19:50 Музеі Беларусі
20:15 Навіны культуры
20:35 Гэты дзень
20:40 Калыханка
21:05 Апошні дзень
21:45 Т/с «Варыянт «Амега»
22:55 "Легенды музыкі». «Юнона» і «Авось»
23:20 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:25 Гэты дзень
08:30 Т/с «Ліквідацыя»
09:20 Камертон
09:50 Т/с «Інспектар Лосеў»
11:00 Архітэктура Беларусі
11:20 Апошні дзень
12:00 Навіны культуры
12:15 Гэты дзень
12:20 Беларуская кухня
12:50 Спявае Беларусь
13:40 "Легенды музыкі». «Юнона» і «Авось»
14:05 "ВМФ СССР. Хроніка Перамогі». Дакументальны цыкл. Крэйсер «Чырвоны Крым»
14:25 Грані Перамогі
14:50 Т/с «Варыянт «Амега»
16:10 Прымадонна
17:20 Т/с «Інспектар Лосеў»
18:35 Т/с «Ліквідацыя»
19:25 "ВМФ СССР. Хроніка Перамогі». Дакументальны цыкл. Крэйсер «Чырвоны Крым»
19:50 Музеі Беларусі
20:15 Навіны культуры
20:35 Гэты дзень
20:40 Калыханка
21:05 Апошні дзень
21:45 Т/с «Варыянт «Амега»
23:05 Легенды музыкі
23:25 Архітэктура Беларусі
07:00 Дабраранак
07:35 Беларуская кухня
08:05 Навіны культуры
08:20 Т/с «Ліквідацыя»
09:10 Х/ф «Сустрэнемся ў метро»
11:20 Апошні дзень
12:00 Навіны культуры
12:20 Беларуская кухня
12:45 Сіла веры
13:10 Спявае Беларусь
14:00 Легенды музыкі
14:25 "ВМФ СССР. Хроніка Перамогі». Дакументальны цыкл. «Лінкор «Парыжская Камуна»
14:50 Грані Перамогі
15:15 Т/с «Варыянт «Амега»
16:30 Х/ф «Сустрэнемся ў метро»
18:35 Т/с «Ліквідацыя»
19:25 "ВМФ СССР. Хроніка Перамогі». Дакументальны цыкл. «Лінкор «Парыжская Камуна»
19:50 Камертон
20:15 Навіны культуры
20:35 Гэты дзень
20:40 Калыханка
21:05 Апошні дзень
21:45 Т/с «Варыянт «Амега»
22:55 Час кіно
23:05 Актрыса
23:15 Уладзімір Савіч. Малюнкі часам
23:25 Святло далёкай зоркі
07:35 Сіла веры
08:00 Навіны культуры
08:20 Гэты дзень
08:35 Х/ф «Кахаць па-руску»
10:00 Жывая культура
10:30 Беларуская кухня
10:55 Спявае Беларусь
11:45 Х/ф «Подзвіг Адэсы»
14:05 Навукаманія
14:30 Навіны культуры
14:50 Гэты дзень
14:55 Канцэрт, прысвечаны Дню славянскай пісьменнасці і культуры
16:15 Канцэрт Зводнага дзіцячага хору г.Мінска «Спявай, мая сталіца»
16:55 Х/ф «Сабачае сэрца»
19:15 Яўген Еўсцігнееў. Мужчыны не плачуць
20:00 Суразмоўцы
20:15 Навіны культуры
20:35 Гэты дзень
20:40 Калыханка
21:05 Х/ф «Чалавек з бульвара Капуцынаў»
22:40 Вялікія мастакі
23:30 Дакументальны фільм да 70-годдзя заслужанага артыста БССР Леаніда Барткевіча
07:35 Святыні Беларусі
08:00 Навіны культуры
08:20 Гэты дзень
08:25 Х/ф «Чалавек з бульвара Капуцынаў»
10:00 Наперад у мінулае
10:30 Беларуская кухня
10:55 Нацыянальны хіт-парад
11:50 Х/ф «Кахаць па-руску»
13:20 Майстры і куміры
14:10 Навіны культуры
14:30 Камертон
14:55 І.С.Бах. «Пакута па Марку»
16:45 Камертон
17:15 Х/ф «Подзвіг Адэсы»
19:35 "Арт-гісторыі». «Прысмакі для імператара»
20:00 Архітэктура Беларусі
20:15 Навіны культуры
20:35 Гэты дзень
20:40 Калыханка
21:05 Х/ф «Сабачае сэрца»
23:20 Яўген Еўсцігнееў. Мужчыны не плачуць
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.