06:00 Джедаі 2019
06:25 Т/с «Карпатський рейнджер»
10:05 Х/ф «Бунт»
11:55 Х/ф «У тилу ворога»
14:00 Загублений світ
16:55 Прем'єра! «Загублений світ»
17:55 Секретні матеріали
18:15 Спецкор
18:50 Джедаі
19:25 Спорт Тайм
19:30 Прем'єра! «Гроші 2021»
20:25 Т/с «Козирне місце»
21:25 Т/с «Козирне місце»
22:25 Т/с «CSI: Місце злочину»
00:00 Дубинізми
00:25 Т/с «CSI: Місце злочину»
02:15 Відеобімба-2
04:45 Зловмисники
05:45 Телемагазини
06:00 Джедаі 2019
06:25 Х/ф «У тилу ворога: вісь зла»
08:20 Х/ф «У тилу ворога: Колумбія»
10:15 Т/с «Мисливці за реліквіями»
12:10 Т/с «Опер за викликом-5»
14:00 Загублений світ
16:55 Прем'єра! «Загублений світ»
17:55 Секретні матеріали
18:15 Спецкор
18:50 Джедаі
19:25 Спорт Тайм
19:30 Джедаі 2020
20:25 Т/с «Козирне місце»
21:25 Т/с «Козирне місце»
22:25 Т/с «CSI: Місце злочину»
00:00 Т/с «CSI: Місце злочину»
01:50 Секретні матеріали
02:05 Відеобімба-2
04:45 Зловмисники
05:45 Телемагазини
06:00 Джедаі 2019
06:15 Х/ф «Рембо-3»
08:15 Х/ф «Рембо: Остання кров»
10:10 Т/с «Мисливці за реліквіями»
12:05 Т/с «Опер за викликом-5»
14:00 Загублений світ
16:55 Прем'єра! «Загублений світ»
17:55 Секретні матеріали
18:15 Спецкор
18:50 Джедаі
19:25 Спорт Тайм
19:30 Загублений світ
20:25 Т/с «Козирне місце»
21:25 Т/с «Козирне місце»
22:25 Т/с «CSI: Місце злочину»
00:00 Т/с «CSI: Місце злочину»
01:50 Секретні матеріали
02:05 Відеобімба-2
04:45 Зловмисники
05:45 Телемагазини
06:00 Х/ф «Вища сила»
07:55 Х/ф «Некерований»
10:05 Т/с «Мисливці за реліквіями»
12:00 Т/с «Опер за викликом-5»
13:50 Загублений світ
16:55 Прем'єра! «Загублений світ»
17:55 Секретні матеріали
18:15 Спецкор
18:50 Джедаі
19:25 Спорт Тайм
19:30 Секретні матеріали 2021
20:25 Т/с «Козирне місце»
21:25 Т/с «Козирне місце»
22:25 Т/с «CSI: Місце злочину»
00:00 Т/с «CSI: Місце злочину»
01:50 Секретні матеріали
02:05 Відеобімба-2
04:45 Зловмисники
05:45 Телемагазини
06:00 Х/ф «Політ Фенікса»
08:10 Х/ф «Кон Експрес»
10:05 Т/с «Мисливці за реліквіями»
12:00 Т/с «Опер за викликом-5»
13:50 Загублений світ
17:55 Секретні матеріали
18:15 Спецкор
18:50 Джедаі
19:25 Спорт Тайм
19:30 Х/ф «Парк Юрського періоду»
22:00 Х/ф «Парк Юрського періоду-2»
00:40 Х/ф «Некерований»
02:30 Спецкор
03:05 Джедаі
03:40 Цілком таємно-2017
04:05 Відеобімба-2
04:45 Зловмисники
05:45 Телемагазини
06:00 Шалені перегони 2018
07:00 Джедаі 2020
09:00 Загублений світ
13:10 Х/ф «Вторгнення: Битва за рай»
15:10 Х/ф «Перлини дракона»
16:55 Х/ф «Автомонстри»
18:55 Х/ф «Еквілібріум»
21:00 Х/ф «Аватар»
00:10 Загублений світ
02:15 Відеобімба-2
03:40 Цілком таємно-2017
05:45 Телемагазини
06:00 Шалені перегони 2018
07:10 Загублений світ
11:20 Х/ф «Кришталеві черепи»
13:10 Х/ф «Парк Юрського періоду»
15:50 Х/ф «Парк Юрського періоду-2»
18:15 Х/ф «Парк Юрського періоду-3»
20:05 Х/ф «Світ Юрського періоду»
22:30 Х/ф «Основний інстинкт»
01:00 Загублений світ
02:00 Відеобімба-2
04:40 Найкраще
04:45 Зловмисники
05:45 Телемагазини
Ваш комментарий успешно добавлен.
После проверки комментарий будет опубликован на сайте.